Xiaomi Mi Box S 4K Alınır mı?

Vendetta0

Hectopat
2018 Aralık ayında satın aldım cihazı hala kullanıyorum. Ethernet girişi yok, USB dönüştürücü hublar ile kullanabilirsiniz ama kablo ile bağlamak isterseniz ki daha sağlıklı oluyor elbette. KODI vs gibi programlarda sıkıntı çıkarıyor çok üst düzey bir Android box değil kendisi. Fakat netflix lisansı olması sebebiyle aldım ben. Youtube, Twitch, Netflix için kullanıyorum ara ara elbette takılmalar oluyor fakat standart android şişmesinden kaynaklı. Televizyonum smart olsun mantığıyla alıyorsanız kesinlikle işinizi görecektir.

Bazı kronik sorunları var elbette, örneğin bazı wifi kanallarını tanımama, bazı modemlerin 2.4 ghz wifi lerinde sıkıntı çıkarma, kumandayı tanımama, bluetooth kulaklığı görmeme gibi problemleri mevcut. Fakat çözülemeyen sorunlar değil bunlar. Üst düzey performans beklentiniz ve bütçeniz yok ise kullanışlı bir ürün tavsiye ederim.

Sormak istediklerini varsa cevaplayabilirim 2 yıldır uyduyu söktüm sadece mi box kullanıyorum.

KS
KS
PustiPowerV2

PustiPowerV2

Hectopat
Makaleler
5
Yer
New Marais'de Buzul Vermaak 88 Elemanı Dövüyor.
Aslında 300-400TL'ye sahibinden ekranı kırık bir laptop alıp anakartını TV'nin arkasına monte edip içine Prime OS(Android) yüklemek işinize daha çok görecektir.
Dediğinizden hiçbir şey anlamadım. Zaten orada ironi işareti (!) koymuştum.

baran_basaran

Hectopat
Makaleler
4
Oyun yönünden beklentiniz olmasın, cihaz oyunları lag'lı oynatıyor nedense.
(İncelemelerini izlerseniz ne dediğimi anlayacaksınız.)

Saydığınız uygulamalar için gayet yeterli, ayrıca Android olduğu için IP TV vb indirebilirsiniz.

Ama beklentiniz düşük olsun ara sıra donma takılma yaşayabilirsiniz.

KS
KS
PustiPowerV2

PustiPowerV2

Hectopat
Makaleler
5
Yer
New Marais'de Buzul Vermaak 88 Elemanı Dövüyor.
Oyun yönünden beklentiniz olmasın, cihaz oyunları lag'lı oynatıyor nedense.
(İncelemelerini izlerseniz ne dediğimi anlayacaksınız.)

Saydığınız uygulamalar için gayet yeterli, ayrıca Android olduğu için IP TV vb. indirebilirsiniz.

Ama beklentiniz düşük olsun ara sıra donma takılma yaşayabilirsiniz.
Donma, takılma normal telefonlarda da yaşanıyor. Çok normal karşılarım.

TeknoHe

Decipat
Makaleler
1
Yer
Monitörün karşısında sosyalde geziyor.

Tcnbyrk

Hectopat
1604651171771.png

böyle bir dönüştürücü ile bağlayabilirsin, wifi menzili oldukça iyi, youtube, netflix vs oldukça iyi 1 senedir kullanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım.
Ethernet kablosu ile bağlanmıyor mu? Sadece soruyorum. Ve Wi-Fi menzili ne kadar?

Yukarı