Xiaomi Mi Box S 4K Alınır mı?

Hafıza arttırmak için Mi Box 3 ile ilgili şöyle bir bilgi var. Muhtemelen ana hafızayı arttırsa bile uygulamaları kurmak mümkün olmayabilir. Mi Box S için de olabildiğini duydum ama denemediğim için emin değilim. Harici diskler takılabiliyor zaten film vs için yeterli olacaktır.

8 gb. alan yetmeyenler için Android TV konusuna yazdığımı buraya da yazayım, belki birilerinin işine yarar:

Mi Box 3 depolama alanı yükseltme:

Normal şartlarda Mi Box 3 boş iken "Settings/Storage & Reset" altında "Internal Storage" 5.1 GB. olarak görünür. Bunun da boş kullanılabilir alanı 3.4 GB. kadardır. 64 GB. bir USB drive taktığınızı düşünün ilk etapta size "Browse" ve "Set up as internal storage" seçeneklerini sunar. "Browse" derseniz diskin içindeki verileri görebilirsiniz, başka cihazlardan veri paylaşmak için kullanılır, diğer seçenek "Set up as internal storage" derseniz yeni taktığınız diske format atar, bu disk artık sadece bu Mi Box ile birlikte kullanılabilir ve onun bir parçası olur, "Device storage" altına eklenir ve 57 GB. kadar bir alan daha sunar size. Bundan sonra bu cihazdan indirilecek verileri artık bu alan üzerinde kullanır, mevcut programlardan uygun olanları bu alana aktarabilirsiniz.

Bu arada PC sistemimi güncellemiştim. Eski sisteme PSU ile SSD alıp TV'nin yanına mı koysam dedim. Ama şu an iyi ki Android Box almışım diyorum. Çünkü annem bile kullanabiliyor :)
Bizde düşündük önceden. Acaba Atom işlemcili bir laptop alıp koysak mı diye ama nasıl olduysa Boxlara döndük.

Cardfinans ile 6 aya bölüp alacağız. Bakalım ne çıkacak :D

Hocam cihaz nasıl memnun kaldınız mı merak ettim :) Ben halen sorunsuz kullanıyorum. Daha doğrusu bizim aile kullanıyor. Aşırı memnunlar. TV çağ atladı resmen. TV+ uygulaması ile ulusal birçok kanalı 24 saat geri alma özelliği de süper oldu. Netflix de aldık. 3 4 MBPS internet hızında bile gayet iyi çalışıyor tabi 1080p olarak :)

Merhabalar öncelikle bulundugumuz binada canak çekmediği için. tv izlemek icin tv box ve tv+ üyeliği alacağım. ama endişem. tv boxta tv+ uygulaması çalışıyormu ? siz kullanıyorum demissiniz. Aslinda vestel smart tv den tivibugo kullaniyordum ama 2 gun önce vestel uygulamayı kaldırmış. çözüm olarak bunu düşündüm.

Son düzenleme:
Merhabalar öncelikle bulundugumuz binada canak çekmediği için. tv izlemek icin tv box ve tv+ üyeliği alacağım. ama endişem. tv boxta tv+ uygulaması çalışıyormu ? siz kullanıyorum demissiniz. Aslinda vestel smart tv den tivibugo kullaniyordum ama 2 gun önce vestel uygulamayı kaldırmış. çözüm olarak bunu düşündüm.

Çalışıyor kardeşim hiç sıkıntısı yok. Tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı