Xiaomi Mi Box S 4K Android TV alınır mı?

Mehmet121

Hectopat
Daha fazla  
Xiaomi Mi Box 4K Android TV box almayı düşünüyorum, ama bazı sorunlar var kafamda, alma nedenim televizyonumun Netflix'i açmaması.
1: Eğer cihazı alırsam cihazdaki Netflix güncel olacak değil mi? Yani yeni bir dizi film geldiğinde anında eklenecek.
2: Hepsiburada'da farklı farklı satıcılar var hangisinden alırsam alayım aynı cihaz gelir değil mi? Eğer hayırsa hangi satıcıdan almalıyım? Ben indirimden dolayı Hepsiburada satıcısından almayı düşünüyorum.

Cihaz bu: https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-box-s-4k-android-tv-box-p-HBV00000EUG10?magaza=Hepsiburada

Netflix konusunda sıkıntı olmaz. Android TV Box olarak en iyi kaliteyi veriyor diyebiliriz. Satıcı olarak da attığınızda sıkıntı gözükmüyor.

Yaklaşık 1 senedir kullanıyorum. Aşırı memnunum. Televizyonunuz 4K değilse Mi Stick tercih etmenizi tavsiye ederim. Sorularınıza gelince,

1) Evet güncel olur.
2) Hangisi uygunsa onu alın pek bir fark olacağını sanmam güvenilir bir yerden aldığınız sürece.

Netflix, internet bağlantısı ile kendini ve içeriğini güncellediği için öyle bir sorun yaşamazsın. İthalatçı garantili olan varsa onları elesen yeter bence. Geri kalanlardan en ucuzu hangisiyse onu alabilirsin.

Buradan alın, ürün aynı ve daha ucuz. Xiaomi Mi Box S Media Player Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

1- Evet, günceldir.
2- Bütün cihazlar aynıdır, ürünün çakma versiyonu yok.

GittiGidiyor'dan pek alışveriş yapmadım bu yüzden oradan almayı düşünmüyorum 50 lira farktan bir şey olmaz diye düşünüyorum.

Netflix konusunda sıkıntı olmaz. Android TV box olarak en iyi kaliteyi veriyor diyebiliriz. Satıcı olarak da attığınızda sıkıntı gözükmüyor.

Anladım teşekkür ederim.
Netflix, internet bağlantısı ile kendini ve içeriğini güncellediği için öyle bir sorun yaşamazsın. İthalatçı garantili olan varsa onları elesen yeter bence. Geri kalanlardan en ucuzu hangisiyse onu alabilirsin.
Anladım teşekkür ederim. Soru cevaplardan bakacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı