Xiaomi Mi Box S 4K Android TV'den uydu kanalları izlenir mi?

Couserterz

Centipat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Xiaomi Mi Box S 4K adlı cihazda uydu kanallarını izleme gibi bir şansım var mı?
Eğer yoksa bana bir Android Tv önerir misiniz?
Benim için önemli olan faktörler;
-Netflix
-Youtube
-Ekran yansıtma
Bu üç özellik olmazsa olmazlarım da.

Hocam sorunuza cevap buldunuz mu bilmiyorum ancak ben cevaplayalım. Cihaz Wi-Fi alıcısına sahiptir. Dongle almaya gerek yok, ancak ethernet ile bağlamak isterseniz USB dönüştürücü almanız gerekiyor.

Uydu kanalları konusuna gelirsek ben de araştırma yaparken Digitürk'ün benzer bir kampanyasına rastladım. Digiturk AirTV diye aratırsan bulabilirsin, Mi Box s 4K ya da mi TV stick seçenekleri var. Paket içeriklerinde Digitürk'ün uydu kanalları da var, Bein connect üzerinden. Cihaz Xiaomi olduğu için Netflix, Amazon Prime vs gibi uygulamalar da çalışıyor.

Hocam sorunuza cevap buldunuz mu bilmiyorum ancak ben cevaplayalım. Cihaz Wi-Fi alıcısına sahiptir. Dongle almaya gerek yok, ancak ethernet ile bağlamak isterseniz USB dönüştürücü almanız gerekiyor.

Uydu kanalları konusuna gelirsek ben de araştırma yaparken Digitürk'ün benzer bir kampanyasına rastladım. Digiturk AirTV diye aratırsan bulabilirsin, Mi Box s 4K ya da mi TV stick seçenekleri var. Paket içeriklerinde Digitürk'ün uydu kanalları da var, Bein connect üzerinden. Cihaz Xiaomi olduğu için Netflix, Amazon Prime vs gibi uygulamalar da çalışıyor.

Cevap için teşekkürler. Aldım cihazı, wifi üzerinden bağlayıp, IPTV izleyebiliyorum. Yalnız tek takıldığım konu, herhangi bir internet browserı bulamadım. Google yüklü diyor fakat uygulama olarak açmıyor. Mi Box S 4K cihaz

Cevap için teşekkürler. Aldım cihazı, wifi üzerinden bağlayıp, IPTV izleyebiliyorum. Yalnız tek takıldığım konu, herhangi bir internet browserı bulamadım. Google yüklü diyor fakat uygulama olarak açmıyor. Mi Box S 4K cihaz
Browser yüklenebiliyor. Ancak air mouse ve mümkünse klavyeli bir kumanda veya daha iyisi kablosuz veya kablolu fare klavye takıp kullanmak daha kullanışlı hale getiriyor.

Hocam Android Box'ların yerini hiçbir uydu cihazı kolay kolay alamaz. Önceden şu cihazı almayı düşünüyordum ama iyi ki almamışım. Mi Box çok ayrı bir dünya. Yani bunu almayıp eş değer başka bir uydusu olan cihaz hangisi var ki? Bu derken Android Boxları kastediyorum.

Zaten HD uydu cihazları çok pahalı değil. 100 150 liraya bile iş görecek cihazlar mevcut. Tabi maliyet artıyor. 400 lira Mi Box'a verip bir de uydu cihazı alınca 500 550'yi buluyor.

Bu fiyatlarda hem Android box hem uydu cihazı var mı ben bilmiyorum.

Bence vazgeçmeyin Mi Box S efsane bir cihaz. 399 liraya kaçırmayın derim. Kolay kolay emin olarak bir cihazı tavsiye etmem :)

Şu an 600 lira oldu Mi Box

Geri
Yukarı