Xiaomi Mi Box S 4K İncelemesi & Sorunlar ve Çözümleri

Merhaba, bu modelin iki farklı sürümü mü var acaba? Biri netflix'i 4k destekliyor, biri desteklemiyor gibi birşeyler hatırlıyorum da öyle bir durum varsa nasıl desteği olan ile olmayanı nasıl ayırabiliriz?

Merhaba, bu modelin iki farklı sürümü mü var acaba? Biri netflix'i 4k destekliyor, biri desteklemiyor gibi birşeyler hatırlıyorum da öyle bir durum varsa nasıl desteği olan ile olmayanı nasıl ayırabiliriz?
Yanlış bilmiyorsam sadece başlıktaki model var. O da 4K destekliyor.

Konuda bahsettiğim sorunlarla ilgili cihaza güncelleme geldi.

Güncelleme ile,
  • Chromecast'ın sapıtıp çalışmaması ile ilgili düzeltme
  • Uygulamaların donmasıyla ilgili düzeltme
  • H264 decode hatası için çözüm
  • Bluetooth ile bağlanılan ses aygıtlarında oluşan senkron sorunu
  • HDMI uyumluluğu ile ilgili düzeltme
  • Harici bir klavye bağlandığında Gboard'un çalışmaması
ile ilgili sorunlara çözüm getirilmiş.

Güncelleme boyutu: 654 MB
Android sürümü: 9

Dostum bilmediğim için soruyorum. Böyle bir aygıt neden kullanılır? Evet, sen TV Smart olmadığı için kullandığını yazmışsın ama merak ettiğim şey şu: TV'si Smart olan bir kullanıcı da bu aygıtı almalı mıdır?

@317569 Açıkcası şu an bu cihazda Netflix, YouTube ve Spotify dışında bir şey yapmıyorum. Günümüz Smart TV’lerinde bu uygulamalar da rahatça kullanılabilir. Karar sizin.

Bu kutunun bildiğim kadarıyla ekstra avantajı olarak en b0yük etken Netflix 4K desteği. Bir de sesli komut olayı da çok kullanılıyor sanırım. @Jasanayaka daha iyi bilir.
Netflix 4K desteği önemli değilse çok daha iyi (oyun da oynatabilecek kapasite de) Android TV boxlar da var. Hem onlar tablet gibi Google playdeki çoğu uygulamayı da indirebiliyorsun. Ama bu TV boxlar da çabuk bozulabiliyor. Yıllardır Aliexpress'ten aldığım YokaTv KB2 Pro isimli TV box ı kullanıyorum hiçbir sorunu yok(bu TV boxlar Netflix 4K desteklemiyor, sırf bu yüzden Xiaomi almayı düşünüyorum ben de) ama şans işi işte.

Merhaba öncelikle. Gayet güzel cihaz ama bir sorunum var. Başka dairede kalan birisi bluetooth ile cihaza bağlanmaya çalışıyor ve ekrana izin verme ekranı geliyor sürekli. Bluetooth görünürlülüğünü kapatma vs işlemleri nasıl yapacağım. Yardım edebilir misiniz ?

youtube da dizi veya film izlerken ses gidiyor tekrar geliyor bu sorun ile karşılaşan varmı

Mi box S 4K Netflix gayet güzel çalışıyor lakin sadece Dark dizisini izlemek istediğimde açmıyor. Yaklaşık bir aydır her gün deniyorum ama aynı hatayı alıyorum bir fikriniz var mı?

Cihazda hâlâ Youtube uygulamasında hızlı izleme yok değil mi? Neden videoları 1.5 ya da 2x izlememize izin vermiyor bu cihazda? Apple Tv ve PS uygulamasında da hızlandırma yok, ne saçma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…