Xiaomi Mi Box S nasıldır?

Zaten ucu ucuna dayanıyoruz babamla. Ses sistemine Bluetooth yoluyla bağlanıp, film ve dizileri daha izlenebilir hâle getirmeye çalışıyoruz. Ancak sık bir şekilde kopmalar oluyor. Ve bu gerçekten çok sinir bozucu. O yüzden yakında dediğiniz gibi yapabilirim.
Wifiden bağlandığın için kopuyor. Onunda bir çözümü vardı sanırım bi bakayım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• 31q7Cqfq8LL.jpg
    31q7Cqfq8LL.jpg
    9,2 KB · Görüntüleme: 14
Wifiden bağlandığın için kopuyor. Onunda bir çözümü vardı sanırım bi bakayım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam sorunum için önerdiğiniz cihaz linkteki hadron marka cihaz mıdır ? Ve kaliteli midir ? Güvene bilir miyim ?

Daha üst modellerde var ama gerek olacağını sanmıyorum.

İlk yolladığım olması gerekir.

Daha üst modellerde var ama gerek olacağını sanmıyorum.

İlk yolladığım olması gerekir.
Hocam bana güvenilir, çabuk bozulmayan uzun süre idare edecek ürün lazım. Kısaca, hangi ürünü önerirsiniz. :)

O zaman Ugreen marka derim.

Ikiside işini görür. Fazla fiyat farkı yok, ben olsam üsttekini alırım hem USB 3.0.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    135,9 KB · Görüntüleme: 8
  • Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    470,7 KB · Görüntüleme: 6
  • Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    293,4 KB · Görüntüleme: 13
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    128,3 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:
O zaman Ugreen marka derim.

Ikiside işini görür. Fazla fiyat farkı yok, ben olsam üsttekini alırım hem USB 3.0.
Ugreen bildiğim kadarıyla kablo konusunda kaliteli marka zaten. Alıyorum o zaman her şey için teşekkürler. Gerçekten çok yardımcı oldunuz. :)

Bir de hocam, şu model nasıl ? Belki gelecekte işime yarar usb hub olması.
https://www.amazon.com.tr/dp/B00LLUEJFU?ref_=cm_sw_r_apann_dp_E3A60KAD7FZZ4K425BJD

Son düzenleme:

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    182 KB · Görüntüleme: 12
Ürün dün öğleden sonra geldi, kurduk kullanıyoruz şuan. Bir sıkıntısı yok, 50 Mbps internette modem bir oda yanındayken 30-35 Mbps hızla çekiyor. APK olarak Kiwi Browser kurdum reklam engelleyici için fare ile kullanılabiliyor. Bir de oyun yüklemeyi denedik fakat düzgün çalışmadı.

Ürün dün öğleden sonra geldi, kurduk kullanıyoruz şuan. Bir sıkıntısı yok, 50 Mbps internette modem bir oda yanındayken 30-35 Mbps hızla çekiyor. APK olarak Kiwi Browser kurdum reklam engelleyici için fare ile kullanılabiliyor. Bir de oyun yüklemeyi denedik fakat düzgün çalışmadı.
Hangi ürün anlamadım?

Geri
Yukarı