Xiaomi Mi Curved BHR4269GL 34 alınır mı?

Daha fazla  
Başlıkta da yazdığı gibi, sorum basit. Bu monitör alınır mı? Bunu sorma sebebimse monitörü çok beğenmeme rağmen fiyatının anlamadığım şekilde ucuz olması 😑 Acaba bir özelliği falan mı berbat diye düşünmeden edemiyorum. Bilen varsa cevap verirse çok sevinirim 🤗

Alınmaz. DisplaySpecifications üstünde bile bilgileri bulunmuyor.

Zaten onun için sordum çok az bilgi var, sadece çözünürlük ve tazeleme oranı yazıyor.
Alınmaz. DisplaySpecifications üstünde bile bilgileri bulunmuyor.
Tavsiyenize uyup almamaya karar verdim. Yeni bir konu açacağım ama yine monitör seçimiyle ilgili ama çok bekleme süresi var, rica etsem aşağıda vereceğim konu açıklamasına göre cevap yazar mısınız ?

MSİ'IN WQHD-4K Oyuncu Monitörleri Arasından Hangisini Tercih Etmeliyim ?

Yakın zamanda 4K ve 2K oyun oynamak, daha da önemlisi oyun yapmak için bir bilgisayar almayı planlıyorum. Elbette yanında güzel bir de monitör alacağım. Sistemin diğer parçalarıyla uyumlu olacağı ve estetik açısından da en çok hoşuma giden marka olduğu için MSİ markasından yana tercihimi kullanacağım. Aradığım kriterleri yazıyorum bakarsanız çok sevinirim.
İstediğim Özellikler:
- 3440x1440 + çözünürlük
- En az 1500R kavis oranı -tercihen 1800R -
- 32 inç ve üstü boyut
- Güzel ve şık bir tasarım, özellikle ek ayak almak istemediğim için standının güzel olması önemli
-En az 120 Hz tazeleme oranı ve en fazla 2ms tepki süresi -bu çok önemli değil o kadar ayırt edemiyorum zaten -
- Fiyat olarak tepe noktam 800 dolar -tepe noktası, tercihen 600 kadar -
Şimdiden teşekkürler 🤗

Son düzenleme:

Geri
Yukarı