Xiaomi Mi hybrid Pro HD orijinal mi?

Creepy heaad

Hectopat
Kulaklık aldım. Xiaomi Mi hybrid Pro HD marka fakat ürün QR kodunu UC Browser ile okuyunca authenction failed diyor ama ürün çok kaliteli bir malzeme. Ve orijinal olduğunu düşünüyorum. Çünkü başka bir sitede denk geldiğim başka bir kulaklıkta yorumda adam ürünün orijinal olduğunu söylüyordu ve ben baktığımda orijinal olmadığını söylüyor. Acaba sitede mi sıkıntı var. Sizde bakabilir misiniz? Orjinallik testi için yardımcı olabilecek var mı? Bu arada QR kodu okuyunca çıkan site mi.com bu.

Kulaklığı nereden aldığınızı söyler misiniz? Güvenilir bir alışveriş sitesinden ve güvenilir bir satıcıdan aldıysanız meraka düşmenize gerek olacağını düşünmüyorum. Öbür yandan bu tarz ürünlerin çok kaliteli replikaları yapılabiliyor.

Kulaklığı nereden aldığınızı söyler misiniz? Güvenilir bir alışveriş sitesinden ve güvenilir bir satıcıdan aldıysanız meraka düşmenize gerek olacağını düşünmüyorum. Öbür yandan bu tarz ürünlerin çok kaliteli replikaları yapılabiliyor.

Çiçek sepeti. Fakat bana çok kaliteli gibi geldi. Çakma ve orijinal arasındaki farkı gösteren video da izledim bu orijinal gibi sadece QR kod öyle değil diyor ve nette başka üründe en baktığımda orijinal değil. Fakat altına orijinal olduğunu söyleyen kişiler mevcut. Siz adrese nette yazıp bana ne çıktığını yazar mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı