Xiaomi Mi Max 2 Dokunmatik Kırıldı

~Marshmallow~

Hectopat
Herekese merhaba. Şimdi benim Xiaomi Mi Max 2 telefonum var dokunmatik kısmı kırıldı. Yetkili servis dokunmatik kısmın değişimi için 250₺ istedi ama değişim sırasında ekran kırılabilir dedi. Eğer kırılırsa 200₺ daha alırım dedi. Yetkili servis dokunmatik kısmı kırık haline 600₺ fiyat verdi ama değişirken ekran kırılmazsa 700₺ veririm dedi. Sizce ben telefonu satıp Xiaomi Redmi Note 7 mi almalıyım yoksa telefonun dokunmatik kısmını değiştirip ekran kırılma riskini göze almalı mıyım? Eğer dokunmatik kısmı değiştirirlerse aynı performansı alır mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Facebook'ta Enes Xiaomi Budak var. Baya bilgili telefon konusunda. Malum çoğu insan Xiaomi telefonları garantisiz alıyor ve bir problem çıkınca bu telefoncuya yaptırıyorlar. Gördüğüm kadarıyla hurdaya dönmüş telefonları falan canlandırıyor. Tavsiye ederim. En azından fiyat alın.

Herekese merhaba. Şimdi benim Xiaomi Mi Max 2 telefonum var dokunmatik kısmı kırıldı. Yetkili servis dokunmatik kısmın değişimi için 250₺ istedi ama değişim sırasında ekran kırılabilir dedi. Eğer kırılırsa 200₺ daha alırım dedi. Yetkili servis dokunmatik kısmı kırık haline 600₺ fiyat verdi ama değişirken ekran kırılmazsa 700₺ veririm dedi. Sizce ben telefonu satıp Xiaomi Redmi Note 7 mi almalıyım yoksa telefonun dokunmatik kısmını değiştirip ekran kırılma riskini göze almalı mıyım? Eğer dokunmatik kısmı değiştirirlerse aynı performansı alır mıyım?
O nasıl bir teknik servis abi, işin hainliğinde olan bir servis her türlü o ekranı kırıp daha fazla para ister 😅 neyse, telefonun ekranı servis dışında bir yerde de (güvenilir bir yer olsun kesinlikle) yaptırabilirsiniz. Zaten şu geçirmez özellik falan da yok, daha ucuza gelebilir. Note 7 için sattığınızda üzerine baya bı koymanız gerekecek ama, eğer paranız varsa çok düşünmeden 600 liraya satabilirsiniz. Ya da bu tip dokunmatiği kırık telefonlar sahibinden üzerinde ne kadar satılıyor bir bakın derim. Para varsa yeni telefon alın uğraşmayın, note 7 ile kıyaslanmayacak bir telefon şu an elinizdeki 🙂
Saygılarımla...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı