Xiaomi Mi Max 2 Video İzlerken Google Sesli Konuşma Açılıyor

18457294948

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Xiaomi Mi Max 2 telefonumda video izlerken birden Google sesli konuşma açılıyor sonra kapanıyor, ses azaltıp çoğalıyor, videoyu atlıyor. YouTube'dan çıkıp girince düzeliyor. 2 kere yaşadım. Sizce Sorun nedir?(Kulaklık takılıydı.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu kulaklık takılıyken GM5 Plus telefonumda yaşıyorum. Kulaklığın ucuna baskı yapınca oluyor sanırım. Denedim yani benim öyle oldu.

@18457294948 Google sesli konuşma dediğiniz sesli arama mı yoksa başka bir şey mi? Hangisi olursa olsun ayarlar < uygulamalar < tüm uygulamalar altından bu işlevi çalıştıran Google'a ait sistem uygulamasını bulup devre dışı bırakarak tekrar Youtube'ta video izleyin belki sorun çözülebilir.

Olmadı verilerinizi yedekleyip sıfırdan stock rom kurarak da çözebilirsiniz. O da işe yaramazsa Xiaomi'nin Mi Max 2 için bu bug'ı düzeltecek bir fix güncellemesi yayınlamasını bekleyeceksiniz.

@18457294948 Google sesli konuşma dediğiniz sesli arama mı yoksa başka bir şey mi? Hangisi olursa olsun ayarlar < uygulamalar < tüm uygulamalar altından bu işlevi çalıştıran Google'a ait sistem uygulamasını bulup devre dışı bırakarak tekrar Youtube'ta video izleyin belki sorun çözülebilir.

Olmadı verilerinizi yedekleyip sıfırdan stock rom kurarak da çözebilirsiniz. O da işe yaramazsa Xiaomi'nin Mi Max 2 için bu bug'ı düzeltecek bir fix güncellemesi yayınlamasını bekleyeceksiniz.
Kulaklığı değiştirdim hala oluyor. Google Sesli Arama açılıyor. Devre dışı bırakılmıyor.

@18457294948 Telefonunuzda root yetkisini alın ardından Google Sesli Arama uygulamasını silin, ancak böyle çözülür gibime geliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şifre: stupdroid (indirilen dosyaların şifresi)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı