Xiaomi Mi Mix 3 ne zaman satışa çıkacak?

Berk4n

Hectopat
Yeni telefon alacağım, aklımda Mi Mix 2 vardı ama Mi Mix 3'ün çıkacağını duydum, sizce beklemeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni telefon alacağım, aklımda Mi Mix 2 vardı ama Mi Mix 3'ün çıkacağını duydum, sizce beklemeli miyim?
Mi Mix 2 kullanıyorum, Mi 5S den geçiş yaptım bir heves ile. Başlarda elimden düşmüyordu şimdi ise 800 liralık telefon ile yapılacak şeyleri yapıyorum. Fiyat farkı az ise Mix 3 alın ama devasa bir fark var ise bence Mix 2 işinizi fazlasıyla görecektir.

Zaten aslında tüm telefonların derdi o, yok amiral gemisi yok uzay mekiği... Sonra ne yapıyoruz, Whatsapp'tan "hacı naber", maillere bak, bazı yerde 3-5 dandik fotoğraf çek... Ee Venüs de alırdık? :)

Beni cezbeden ve yapmak istediğim, %100'e yakın ekran-kasa oranı bir alet almak.

Oppo FindX hoşuma gitmişti ama global rom yok falan diyorlar, yerine benzer şekilde Çin ve Hong Kong'da (ülkemizde de var) Nex Vivo S düşündüm, ancak karar verip alamadım.

Şimdi Samsung S10 da bu şekilde gelecek deniliyor.

Bu arada dikkatimi çekti, bu 4 alet birebir aynı, kamera sistemleri farklı gibi, donanımlara bakmadım ama sanki birbirlerinin alt versiyonları gibiler. Hani marka aynı da, pazar farklılaştırma yapmış gibiler. VW bünyesindeki Skoda, Seat vs gibi düşünün. Zaten Oppo ve NEX'te ekranlar Samsung'muş.

Bunun yanında dikkatimi başka çeken birşey ise; S10 ve Mix3'ün tanıtımlarında parmak izi okuyucusu Oppo ve NEX'in görüntüleri ile aynı görsel ile tanıtılıyor. Kasalar da çok benziyor temelde.

Bu anlamda S10 düzgün bi fiyatla gelirse düşünülebilir. Diğer türlü Mix3 Xiaomi'nin de Türkiye'ye gelmesi sayesinde iyice tercih edilebilir hale geliyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı