Xiaomi Mi Note 10 Lite brick oldu

Denk geldikçe uyarırım bu konuda. Şu çöpü değil orijinal SDK Platform Tools'u önerirseniz işimiz daha rahat olur her zaman.

Gerçekçi olmak gerekirse sizin dosyaları kurtarmanız imkansıza yakın, kime verirseniz verin Deep flash yapıp geçer muhtemelen.

5 yıl olayını ilk defa sizden duydum bu arada.

Madem herkes deepflash yapıp geçecek Bootloader'ı kendim açmayı deneyeyim modlu unlockerlar için yardımcı olabilir misiniz?

5 yıl garanti olmaz. Fastboot reboot recovery yaptıktan sonra ADB devices yazıp denesene bir de.

Bu şekilde dönüt verdi

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-09-19 225958.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-19 225958.png
    57,8 KB · Görüntüleme: 27
Madem herkes deepflash yapıp geçecek Bootloader'ı kendim açmayı deneyeyim modlu unlockerlar için yardımcı olabilir misiniz?
Modded Mi Unlock Tool olarak aratıp Youtube videolarını vs. inceleyebilirsiniz, güvenliğinden emin olmadığım için link paylaşımı yapamıyorum.

Bu şekilde dönüt verdi
Cihaz kapalıyken ADB komutlarına erişemezsiniz.

Bu günlük bu kadar yeter sanırım hocalarım. Ben dönmeden ilerleme katedebilirseniz beklemenize gerek kalmasın diye ekleyeyim:

Eğer bootloader kilidini açabilirseniz fastboot formunda indirdiğiniz Stock ROM dosyasından boot imajını çıkarıp flashlamayı deneyin, eğer diğer kısımlar zarar görmemişse telefon açılmalı. Görmüşse userdata hariç imajları teker teker flashlayıp açmayı deneyin.

Yarın akşam 8-9 civarı bakmaya çalışacağım.

Geri
Yukarı