Xiaomi Mi Note 10 Lite brick oldu

Madem herkes deepflash yapıp geçecek Bootloader'ı kendim açmayı deneyeyim modlu unlockerlar için yardımcı olabilir misiniz?

5 yıl garanti olmaz. Fastboot reboot recovery yaptıktan sonra ADB devices yazıp denesene bir de.

Bu şekilde dönüt verdi

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-09-19 225958.png
    57,8 KB · Görüntüleme: 27
Madem herkes deepflash yapıp geçecek Bootloader'ı kendim açmayı deneyeyim modlu unlockerlar için yardımcı olabilir misiniz?
Modded Mi Unlock Tool olarak aratıp Youtube videolarını vs. inceleyebilirsiniz, güvenliğinden emin olmadığım için link paylaşımı yapamıyorum.

Bu şekilde dönüt verdi
Cihaz kapalıyken ADB komutlarına erişemezsiniz.

Bir ihtimal recovery açılıyor da ekranda çıkmıyor mu dedim de olmamış.

Bu günlük bu kadar yeter sanırım hocalarım. Ben dönmeden ilerleme katedebilirseniz beklemenize gerek kalmasın diye ekleyeyim:

Eğer bootloader kilidini açabilirseniz fastboot formunda indirdiğiniz Stock ROM dosyasından boot imajını çıkarıp flashlamayı deneyin, eğer diğer kısımlar zarar görmemişse telefon açılmalı. Görmüşse userdata hariç imajları teker teker flashlayıp açmayı deneyin.

Yarın akşam 8-9 civarı bakmaya çalışacağım.

Normalde Xiaomi güncelleme için şarj kontrolü yapıyor nasıl bitti anlamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…