Xiaomi Mi Note 10 Lite sensör sorunu

Halit57

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 2 gündür mi Note 10 Lite kullanıyorum bundan önce Note 8 Pro kullanıyordum ve arama esnasında ara sıra ekran açılma sorunu oluyordu. Aynı sorun mi Note 10 Lite'da da devam ediyor ve kesinlikle daha sinir bozucu. Kullanan arkadaşlar da da var mı? Hep güncelleme ile çözüleceği düşünülüyor ama hiçbir güncelleme bir işe yaramamış gibi görünüyor. Telefon çok güzel ama şu konuşma sorunu yüzünden soğuyorum. Telefon yatayken çok daha kötü dik konumdayken daha sorunsuz ama can sıkıcı. Teknolojinin bu kadar ilerlediği bir dönemde neden böyle çok basit bir sorun yaparlarki? Bazı sayfalar da sensör olmadığı söyleniyor bu cihazlarda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende 2 gündür Mi Note 10 Lite kullanıyorum böyle bir sorun olmuyor. MIUI 11.0.8 güncellemesini yaptığına emin misin?
Evet şuan 11.0.8 0 yüklü telefonda. Düzeldi diyenler de düzelmedi diyenler de var. Benim ara ara kapanıyor açılıyor.
Bende 2 gündür Mi Note 10 Lite kullanıyorum böyle bir sorun olmuyor. MIUI 11.0.8 güncellemesini yaptığına emin misin?
Bide bi sorum daha olucak. Ekran edge ekran ve YouTube dan video izlerken yan çevirdiğimde özellikle beyaz gibi açık renkler de kavisli olan kısmı sarı gibi yeşil gibi ekran sizde de öyle mi?

Geri
Yukarı