Xiaomi Mi Note 10 Lite Turbo Şarj Kablo Tavsiyesi (30W 5A)

eguvnr

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
• Kasa: Corsair 5000D Airflow
• Anakart: Gigabyte Z390 GAMING X
• Ekran Kartı: ROG Strix GeForce RTX 3060
• İşlemci: Intel Core i7 9700K
• Ram: GSkill Trident Z Rgb Led 3600Mhz (4x8GB)
• HDD: Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM 64MB
• SSD: Toshiba 480GB 555/540MB/s SATA3 2.5"
• Sıvı Soğutucu: CORSAIR Hydro Series H45
• PSU: Rampage ETX-750-1 750W 80 Plus Gold
Meslek
Game Developer
Selamlar, kendi şarj aletim bozulmaya başladığı için "Turbo şarjı" desteleyecek bir kablo aramaktayım. Hızlı şarjın üstünde, Turbo şarj desteği sağlaması çok önemli.
Orijinal kablosu yanılmıyor isem başlıkta belirttiğim gibi 30 watt ve 5 amper.

Şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Selamlar, kendi şarj aletim bozulmaya başladığı için "Turbo şarjı" desteleyecek bir kablo aramaktayım. Hızlı şarjın üstünde, Turbo şarj desteği sağlaması çok önemli.
Orijinal kablosu yanılmıyor isem başlıkta belirttiğim gibi 30 watt ve 5 amper.

Şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Aynı telefonda bu kabloyu kullanıyorum aşırı hızlı şarj ediyor, fakat bu fiyata önermiyorum uçmuş fiyatlar.

Pardon bunu kullanıyorum, o kadar uçmamış fiyatlar 50'ye almıştım ben de :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Vallahi saatlerdir araştırıyorum, bir tane Turbo destekliyor diye yorumu olan görmedim. Telefonu taktığınızda, şarj ekranında "Mi Turbo Charge" yazıyor mu? @zerdecs

Vallahi saatlerdir araştırıyorum, bir tane Turbo destekliyor diye yorumu olan görmedim. Telefonu taktığınızda, şarj ekranında "Mi Turbo Charge" yazıyor mu? @zerdecs
evet, mi note 10 lite kullanıyorum, evde 3 metre u green, ofiste 1 metre, çantamda ise 0.5 metre u green hızlı sarj destekli kablom var, bu kablolar hızlı sarj destekli, öneririm.
Türkçe kullanıyorum, Hızlı sarj ediliyor yazıyor, yani dediğiniz gibi.

Ben de Türkçe kullanıyorum telefonu fakat orjinal kablo ile şarj ettiğim zaman turbo charge yazısı çıkıyor dolum ekranına. Büyük bir ihtimal ile siz de tam kapasite şarj etmiyorsunuz. 😅
Türkçe kullanıyorum, Hızlı sarj ediliyor yazıyor, yani dediğiniz gibi.

Ben de Türkçe kullanıyorum telefonu fakat orjinal kablo ile şarj ettiğim zaman turbo charge yazısı çıkıyor dolum ekranına. Büyük bir ihtimal ile siz de tam kapasite şarj etmiyorsunuz. 😅
Orjinal kablosuyla aynı hızda sarj ediyor, herhangi bir farkı yok.

ilginç bir durum, teşekkür ederim.

Ampere uygulaması ile değerlerinize hiç baktınız mı acaba? @zerdecs

Mi note 10 Lite için turbo şarj desteklediğini yazan bir arkadaş olmuş yorumlarda. Bu kablodan aldım ben de. Teslim alınca burayı güncellerim.

Teslim alınca burayı güncellerim.
Turbo Charge ı destekliyor.

Son düzenleme:
Mi note 10 Lite için turbo şarj desteklediğini yazan bir arkadaş olmuş yorumlarda. Bu kablodan aldım ben de. Teslim alınca burayı güncellerim.

Turbo Charge ı destekliyor.
Hocam selamlar, hâlâ kullanıyor musunuz bu şarjı? Note 9 pro kullanıyorum Turbo Şarj yapar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı