Xiaomi Mi Note 10 vs Mi Note 10 Pro

Xiaomi Mi Note 10 almak daha mantıklı aralarında pek bir fark yok diyebiliriz. Mi Note 10 modelinin 6 GB RAM ve 8 GB RAM seçenekleri varmış ona göre fiyat değişiyor bilginiz olsun. N11 sitesinde 5.100 TL gibi bir fiyattan bulabilirsiniz.

Xiaomi Mi Note 10 almak daha mantıklı aralarında pek bir fark yok diyebiliriz. Mi Note 10 modelinin 6 GB RAM ve 8 GB RAM seçenekleri varmış ona göre fiyat değişiyor bilginiz olsun. N11 sitesinde 5.100 TL gibi bir fiyattan bulabilirsiniz.
Çin de ne kadara bulabilirim? Aslında oyun da oynayacağım ama bu fiyata antutu puanına ve görünüşüne bakılırsa en iyi telefon bence bu. Global rom mu alayım yoksa çin rom alıp global rom mu attırayım? İmei atılıyor diye biliyorum birde sizden öğrenmek isterim imei durumu nasıldır? Birde huawei nova 5t alacaktım fakat imei atılamıyor dendi. Acaba mi 10, mi 10 pro, mi 10 lite ,mi note 10 ,mi note 10 pro telefonlarının Çin deki fiyatları nasıl?
Birinde 7 kat lens var diğerinde 8 kat (tane), kameraya önem verilmiş telefonda zaten, kameraları arasında neredeyse hiç fark yok😁
Lens mi tane mi? İkisinde de 4 adet kamera var.

Dostum global ROM almanız sizin için daha iyi olur. Çin'deki fiyatlar hakkında bilgim yok sizi yanlış yönlendirmek istemem. IMEI konusuna gelirsek Android cihazlara çok rahat IMEI atılıyor ne kadar sağlıklı orası tartışılır. Piyasada çoğu telefon bayisi (gsm satıcısı) Xiaomi cihazlara IMEI klonlayıp satıyor. Bende Redmi Note 9 Pro modeli var 3000 TL'ye aldım global kayıtlı sıfır cihaz 2500 TL civarıydı hiç oralara yönelmedim olurda IMEI patlar falan sonra IMEI attırmakla uğraşmak istemedim yurt içi Xiaomi garantili aldım kafam rahat.

Dostum global ROM almanız sizin için daha iyi olur. Çin'deki fiyatlar hakkında bilgim yok sizi yanlış yönlendirmek istemem. IMEI konusuna gelirsek Android cihazlara çok rahat IMEI atılıyor ne kadar sağlıklı orası tartışılır. Piyasada çoğu telefon bayisi (gsm satıcısı) Xiaomi cihazlara IMEI klonlayıp satıyor. Bende Redmi Note 9 Pro modeli var 3000 TL'ye aldım global kayıtlı sıfır cihaz 2500 TL civarıydı hiç oralara yönelmedim olurda IMEI patlar falan sonra IMEI attırmakla uğraşmak istemedim yurt içi Xiaomi garantili aldım kafam rahat.
Huawei nova 5t nin işlemcisi kirin 980, birçok forumda imei atılamıyor denmiş. Emin misiniz?

Huawei nova 5Tnin işlemcisi kirin 980, birçok forumda IMEI atılamıyor denmiş. Emin misiniz?

Çoğu Android cihaz kırılıyor diye biliyorum dostum yanlış yönlendirmeyelim seni. Huawei model cihaz kırılmasa bile Xiaomi firmasının neredeyse tüm cihazları kırılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı