Xiaomi Mi Note 10 vs Redmi Note 8 Pro vs Mi 9T

Mithril5

Kilopat
  • Note 10 henüz Türkiye’ ye giriş yapmadı ve sizce fiyatı ne olur? Beklenmeli mi?
  • Note 8 Pro Antutu puanı ve kağıt üstünde başarılı bir cihaz olmasına rağmen neden fiyatı bu kadar düştü? Gerçekten uzun kullanımda kullanıcıyı üzebileceği öngörüldüğünden mi?
  • Mi 9T neredeyse yok sattı ve HB'dan mı alınmalı Evofone'dan mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mi9T için beklemedeyim ama 3200-3500 fiyat aralığı bana biraz fazla geldi. Zaten siteler indirim yapınca anında bitiyor ve 2800 liraya düştüğünde kaçırdım. Ama note 8 pro modeli başarılı bir cihaz olmasına rağmen sanırım ekran ve pop-up kamera olayından dediğiniz gibi Mİ9T' den maliyet olarak düşük tutuldu.
Evofone ile Hb arasında kaldım zaten diğer sitelerde çoğunlukla ya uçuk fiyatta ya da ithalatçı garantili. İthalatçı garantiye de pek sıcak bakmadığım için Mi9T var aklımda. Umarım yine iyi bir indirim gelir. Şu anki telefonum emekliye ayrılmak üzere 😁

1-Note 10 pahalı çıkacak ve eğer kamera çok önemli değil ise önermiyeceğim bir telefon.

2- Xiaomi Mi 9T 3500-3700 TL civarına çıkar iken Note 8 Pro 2600 TL civarına çıktı ordan hesapla.

3- İndirmelerde Mi 9T Pro 3500 TL civarına düşmüştü keşke ona baksaydınız Xiaomi Mi 9T Pro 64 GB Carbon Black Dual Sim Akıllı Telefon, Siyah (Xiaomi Türkiye Garantili): Amazon.com.tr: CEPEKSPRESS
Gerçekten iyi fırsatmış amazona bakmak hiç aklıma gelmedi. Peki yırtdışı cihazı olmasına rağmen Türkiye garantili nasıl oluyor bu arada ? Umarım yine düşer kaçtı fırsat 😢

Bütün Xiaomi cihazlar çift sim Yurtdışı ne alaka?
Yurtdışı derken, ben amazondan hiç alışveriş yapmadım o yüzden Aliexpress gibi bir site zannediyordum. Yani nasıl Aliexpress Asya menşei ise amazon da Abd, Avrupa alışveriş sitesi sanıyordum. E- ticaret olayında çok aktif değilim. Genelde Türkiye' deki alışveriş sitelerinden alışveriş yaptığım için. Ondan ötürü...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı