Xiaomi Mi Note 3 mü, Mi 6 mı?

eminilhan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Birçok açıdan işlemci haricinde Note 3 daha ileride gibi. Telefonda oyun oynayan birisi değilim. Arada sırada Subway Surf oynuyorum. Bazende Angry Birds. Genelde şarkı dinliyorum, sosyal medya ve alo için kullanıyorum :) Note 3'ü 1.550 ₺'ye Mi 6'yı 1.700 ₺'ye İthalatçı Garantiliyle alabiliyorum. Benim için hem ön hem de arka kamera ve video önemli. Siz ne önerirsiniz ? Bu fiyatlara başka öneriniz var mı ?
Ayriyeten Note 3'te 3.5mm Jak olmadığı için Aliexpressten veya başka bir yerden, kancalı ( kulağı kaplayan, spor yaparken düşmeyen), su geçirmeyen ve bluethooth kulaklık önerisi olan var mı ?

Son düzenleme:
Arka kameraları aynı fark yok, ön kamera tarafında Note 3 daha iyi. CPU, GPU ve performans olarak Mi 6 daha önde. Fiyat performans açısından Note 3 daha mantıklı. XZ ve P9 modellerine de bakabilirsin. Bu iki model kamera olarak Xiaomi modellerinden daha iyi.

Senin yerinde olsam Mi note 3 alırdım sonuçta daha ucuz, Kamera biraz daha iyi, ekran daha büyük ve işlemci hariç hemen hemen aynı dediğin işleri çok rahat yapar.

Çok oyun oynamayan birisi olduğunuza göre Mi Note 3 size istediklerinizi rahatlıkla verebilir.

Arkadaşlar Samsung Galaxy S7 Edge düşünüyorum. 1-2 hafta kullanılmış temiz ikinci el alacağım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı