Xiaomi Mi Note 3 şarj olmuyor

Mülayim Serto

Picopat
Daha fazla  
Herkese merhaba,
Xiaomi Mi Note 3 telefonumu şarja koydum bayağı durdu yüzde 50 olmuş hatta kapanmış sonradan açtım şarj ettim tekrardan bu sefer şarjı bitmiş şarja koyuyorum açılıyor androin yazısı yazıyor batarya gözüküyor sonra tekrardan kapanıp açılıyor. Bataryayı Mayıs'ta değiştirmiştim eski bataryayı bulamadım sorunun bataryada mı ya da başka şeyden mi olup olmadığını nasıl anlarım?

Eski cihazım, hala kullandığınız için sabrınızı takdir ettim. Batarya 8 ayda bitmez diye düşünüyorum. Belki yeni batarya orijinal değildir, ya da daha önce kullanılmıştır. Diğer bir olasılık da iyi işçilik yapılmamıştır. Size tavsiyem bütçeniz mukabilinde yeni ve güncel bir cihaza geçmeniz olacaktır. Bu mümkün değilse önerim; orijinal bir deji batarya alarak işini bilen birine taktırmanız olacaktır.

Eski cihazım, hala kullandığınız için sabrınızı takdir ettim. Batarya 8 ayda bitmez diye düşünüyorum. Belki yeni batarya orijinal değildir, ya da daha önce kullanılmıştır. Diğer bir olasılık da iyi işçilik yapılmamıştır. Size tavsiyem bütçeniz mukabilinde yeni ve güncel bir cihaza geçmeniz olacaktır. Bu mümkün değilse önerim; orijinal bir deji batarya alarak işini bilen birine taktırmanız olacaktır.

Hocam bataryayı Deji'den aldım kendim taktım özene bözene :D benim gibi sorun yaşayanlar olmuş fakat sorun şu ki eski orijinal bataryamı ya da şu an kullandığım bataryanın faturasını bulamıyorum D: Telefonu 1 kere açtım o da 1dk de kapandı açtığımda gösterge 45 idi kapandı 0 görünüyor 1 kere şarj etmeyi başardım gibi oldu o da 0'da kaldı 10 dk de. Yarın yazacağım Deji'ye yardımcı olurlar umarım bana da.

Hahahah işimi görüyor eskisi gibi oyun oynamıyorum ki oynasam bile gene de iş görür diye düşünüyorum sadece eskisi gibi fotoğraf kalitesi yok sanırım onu da yazılımla mı düşürdüler bilemiyorum :D

Geri
Yukarı