Xiaomi Mi Note 3 vs Red Mi Note 7

Ben de Mi Note 3 kullanıyorum. Telefon gerçekten çok iyi. 2 seneye yaklaşıyor halen yağ gibi akıyor :) Ancak OIS, NFC vs de olsa o fiyatlar verilmez. Belki 1500 vs olsa ok derim ama 2500 2600 nedir yahu. Zamanında çok uygun fiyata satılmıştı.

Ben de Mi Note 3 kullanıyorum. Telefon gerçekten çok iyi. 2 seneye yaklaşıyor halen yağ gibi akıyor :) Ancak OIS, NFC vs de olsa o fiyatlar verilmez. Belki 1500 vs olsa ok derim ama 2500 2600 nedir yahu. Zamanında çok uygun fiyata satılmıştı.
Aynen bende hala Mi Note 3 kullanıyorum ve şuan Mi Note 3 den yazıyorum. Benimde 1,5 seneyi geçti hala yağ gibi akıyor. Android 9 dahi geldi biraz eski olmasına rağmen. Ama 2500 verilmez.

Aynen bende hala Mi Note 3 kullanıyorum ve şuan Mi Note 3 den yazıyorum. Benimde 1,5 seneyi geçti hala yağ gibi akıyor. Android 9 dahi geldi biraz eski olmasına rağmen. Ama 2500 verilmez.

Aslında Mi serisi Redmi'ye göre daha üst segment diye biliyorum. Ama biri 2017 diğeri 2019 üretim olunca ve fiyatlar yüksek seviyelerde olunca ister istemez Redmi öne geçiyor. Normalde şu an Mi Note 4 gibi bir telefon olsa doğal olarak Redmi'den daha iyi ama daha pahalı olacak.

Zamanında Mi serisi segment telefon alabiliyorken şimdi Redmi'ye geçmek zorunda kalıyoruz. İleri de daha da mı düşeceğiz bilmiyorum.

Note 7'deki hayalet ekran sorunu iyice hafızalara yerleşti. Panelleri sorun çıkarabilen bir cihaz. Note 3 diyorum.

Note 7'deki hayalet ekran sorunu iyice hafızalara yerleşti. Panelleri sorun çıkarabilen bir cihaz. Note 3 diyorum.

Hayalet ekran sorununu maalesef yaşıyorum fakat bne, telefonu güneş altında unuttum fark ettiğimde ekran bayağı ısınmıştı ondan kaynaklıda olabilir mi acaba yoksa genel bir sorun mu cidden.

Yeni konular

Geri
Yukarı