Xiaomi Mi Purifier 4 sensörüne iğne sokulursa kullanıcı hatası mı sayılır?

Cavdarmert

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Bende Xiaomi Mi Purifier 4 hava temizleme cihazı vardı. Bugün cihazı sıfırlamak için arkasındaki reset deliğine iğne ile bastırdım ama değişik bir şeyler vardı, sonra cihazı açtığımda sıcaklık sensörü hatası aldım ve iğne soktuğum deliğin sensör olduğunu fark ettim. Şimdi bu cihazın arkasında reset tuşuna çok benziyordu ama ben cihazı garantiye verirsem kullanıci hatası mı sayılır, yoksa bir anlayış gösterirler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Xiaomi'nin tutumunu bilemem ama hasar varsa bu kullanıcı hatası. Manueli okumuş olsaydınız reset tuşunun nerede olduğunu bilirdiniz diyebilirler size. Sanıyorum ki de böyle diyecekler.

Xiaomi'nin tutumunu bilemem ama hasar varsa bu kullanıcı hatası. Manueli okumuş olsaydınız reset tuşunun nerede olduğunu bilirdiniz diyebilirler size. Sanıyorum ki de böyle diyecekler.

Aldığım zaman okudum sadece zaten bir de ingilizceydi unutmamanin imkanı yok ki.

Cihazın arkasina saçma sapan bir yere siyah deliği koymuşlar sonra gelip insanlar sokmasın buna birşey, üzerinde parlaklık ayarı tuşu vardı reset tuşu oymuş bide

Sonuç olarak yine de tamir ederler değil mi?

Son düzenleme:
Aldığım zaman okudum sadece zaten bir de ingilizceydi unutmamanin imkanı yok ki.

Cihazın arkasina saçma sapan bir yere siyah deliği koymuşlar sonra gelip insanlar sokmasın buna birşey, üzerinde parlaklık ayarı tuşu vardı reset tuşu oymuş bide

Sonuç olarak yine de tamir ederler değil mi?

Ederler de garanti kapsamına dahil etmeyebilirler, ücret talep edebilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı