Xiaomi Mi router 4A Wi-Fi 1200MBPS Wi-Fi adı birleştirme özelliği var mı?

EmreSmskk

Kilopat
Daha fazla  
Xiaomi Mi router 4A Wi-Fi 1200MBPS 5GHz sinyal aktarıcı güçlendirici.
Bu cihazı almayı düşünüyorum. Zayıf kablosuz bağlantı sinyali ve düşük hız aldığım odaya koyup kendi odamdaki modeme kablosuz bağlanacağım. Ama izlediğim kurulum videolarında router için hep başka bir Wi-Fi ismi koyuyorlardı. Prize takılan repeater modelleri gibi Wi-Fi adı birleştirme özelliği var mıdır bu cihazda? Kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Yani o odaya girildiğinde başka bir Wi-Fi ağına bağlanmasına gerek kalmadan tek Wi-Fi adı olsun istiyorum.

Bende yok ama WiFi tekrarlayıcı modunda kurulum yaparsanız zaten tek WiFi ismi olur. Google'a veya Youtube'a Xiaomi 4a repeater modu kurulum yazarsanız tarifler çıkıyor.

Bende yok ama Wi-Fi tekrarlayıcı modunda kurulum yaparsanız zaten tek Wi-Fi ismi olur. Google'a veya YouTube'a Xiaomi 4A repeater modu kurulum yazarsanız tarifler çıkıyor.

Peki router modu olunca ne oluyor? Hala tam olarak router repeater farkını anlamış değilim. Benim ihtiyacım için repeater olarak mı kullanmam lazım.

Bende yok ama WiFi tekrarlayıcı modunda kurulum yaparsanız zaten tek WiFi ismi olur. Google'a veya Youtube'a Xiaomi 4a repeater modu kurulum yazarsanız tarifler çıkıyor.
malesef tekrarlayıcı modunda kurduğum halde 2 isim çıkıyor
malesef tekrarlayıcı modunda kurduğum halde 2 isim çıkıyor
aynen bende de öyle tekrarlayıcı olarak kurmanın anlamı yok öyle ise access point olarak kursakta fark etmiyor
yapabildin mi bu arada sen

Yeni konular

Geri
Yukarı