Xiaomi Mi Stick en çok hangi sitelerde indirime girer?

ScoopsAhoy

Hectopat
Yer
Bursa, Türkiye
Daha fazla  
Merhabalar, Xiaomi Mi Stick almayı düşünüyorum da çok pahalı en çok hangi sitelerde indirime girer? Ona göre Cimri'den fiyat alarmı açacağım. (En fazla 4 adet mağaza seçebiliyoruz nedense.)

Konu dışı ama 1 sene kullanmış biri olarak kesinlikle önermiyorum. Aşırı ısınıyor özellikle yaz aylarında, kendini kapatıp açıyor. Sürekli kasma donma mevcut. Ve saat problemini çözemiyorlar her açıp kapadığınız da tekrar tekrar saat ayarlamanız gerekiyor. Bluethooth özelliği stabil değil sürekli kopma yapıyor. Yine de sizin kararınız ama daha farklı modellere yönelmenizi tavsiye ederim.

Konu dışı ama 1 sene kullanmış biri olarak kesinlikle önermiyorum. Aşırı ısınıyor özellikle yaz aylarında, kendini kapatıp açıyor. Sürekli kasma donma mevcut. Ve saat problemini çözemiyorlar her açıp kapadığınız da tekrar tekrar saat ayarlamanız gerekiyor. Bluethooth özelliği stabil değil sürekli kopma yapıyor. Yine de sizin kararınız ama daha farklı modellere yönelmenizi tavsiye ederim.
Acaba size replika ürün gelmiş olmasın ?

Cihaz güncellemeleri cihazı daha da çok sapıtıyor. Cihazı aldığım bu yandan beri hiç güncellemedim. Tamam, ısınıyor. Biraz kasıyor gibi ama kullanılmayacak derecede değil. Bu cihazı zamanında 259TL'ye almış birisi olarak fiyatına değdi gibi :)

Acaba size replika ürün gelmiş olmasın ?
Direk Mi Store den aldım hocam.

Cihaz güncellemeleri cihazı daha da çok sapıtıyor. Cihazı aldığım bu yandan beri hiç güncellemedim. Tamam, ısınıyor. Biraz kasıyor gibi ama kullanılmayacak derecede değil. Bu cihazı zamanında 259TL'ye almış birisi olarak fiyatına değdi gibi :)

Kesinlikle. 1 Yıl idare etti beni de sağ olsun uğraştırdı ama F/P ürünü. Sonunda Android TV aldım da kurtuldum ama çok şükür.

Direk Mi Store den aldım hocam.

Kesinlikle. 1 Yıl idare etti beni de sağ olsun uğraştırdı ama F/P ürünü. Sonunda Android TV aldım da kurtuldum ama çok şükür.
Valla hocam, götürdüğü yere kadar götürecek benim cihaz da. TV veya Android TV Box al deseniz fiyatlar uçuyor. Hayırlısı bakalım. Belki Custom ROM muhabbeti çıkarsa bu cihazlar için de, deneriz. Custom ROM kadar Android cihazlara faydalı bir şey yok.

Hocam Fire Stick önerir misiniz?

Eskiden F/P idi fakat şu anki fiyatına değmez. Ben de şahsen önermiyorum hocam, başka alternatiflere yönelin. Gerçekten son zamanlarda çok fazla kasmaya başladı.

Geri
Yukarı