Çözüldü Xiaomi Redmi Note 8 yılbaşında indirime girer mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kastanbolu

Kilopat
Merhabalar, telefon arıyorum bütçem 1.500TL. Xaomi Redmi Note 8 adlı telefonu almak istiyorum. Lakin biraz düşer mi fiyatı, tam yılbaşı günü indirim yapacak siteler biliyor musunuz? Eğer varsa yazar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Telefonda parmak izi okuyucu var ama ekrana gömülü değil arka kısımda performansı da mükemmel hem oyunlarda hem de kamerası çoğu amiral gemisiyle başa baş gider bu fiyat segmentinde rakibi yok, ben de 2-3 hafta önce evkur'dan 1700E aldım şimdiden hayırlı olsun.
Son olarak Xiaomi'ye burun kıvıranlar özelliğe değil logoya, markaya para vermeyi tercih edenler benim gözümde 😇

Telefonda parmak izi okuyucu var ama ekrana gömülü değil arka kısımda performansı da mükemmel hem oyunlarda hem de kamerası çoğu amiral gemisiyle başa baş gider bu fiyat segmentinde rakibi yok, ben de 2-3 hafta önce evkur'dan 1700E aldım şimdiden hayırlı olsun.
Son olarak Xiaomi'ye burun kıvıranlar özelliğe değil logoya, markaya para vermeyi tercih edenler benim gözümde 😇
Telefon çok kullanan biri değildim şu mesajınızı anlamadım ''Telefonda parmak izi okuyucu var ama ekrana gömülü değil arka kısımda'' nasıl yani direk ana ekran tuşuna parmağı koyup açılmıyor mu?
Yazım hatasına vurgu yaptım. Moderatör bile yanlış düzeltmiş. Bu arada Xiaomi telefonla cevap yazıyorum konuya.
Normal fiyatı 1700TL'miş doğru mu? ve parmak izi olayı nasıl anlamadım aydınlatırmısınız.

Telefon çok kullanan biri değildim şu mesajınızı anlamadım ''Telefonda parmak izi okuyucu var ama ekrana gömülü değil arka kısımda'' nasıl yani direk ana ekran tuşuna parmağı koyup açılmıyor mu?

Normal fiyatı 1700TL'miş doğru mu? ve parmak izi olayı nasıl anlamadım aydınlatırmısınız.
Evet 1500-1700 bandında. Eğer aynıysa benim modelim gibi parmak okuyucusu arkada üst orta yerde yer alıyor. Çok iyi bence.

Teşekkür ettim, peki bu telefon en kral 1500TL iner değil mi daha fazla inemez her yer indirimde zaten şuan bildiğim kadarıyla tam salı gecesi indirim olmayacak?
Dostum ben kahin değilim bunları kesin bilemem ama tahminimce salı gecesi de indirimler olacaktır. Ama birçok firma zaten indirimlere başladı ve telefonun fiyatı zaten uygun. Ben olsam alırdım. Firmaların ne zaman indirimi bitirdiğinede bakın. Örneğin indirim 2-3 ocakta bitecekse, bekleyin zarar gelmez.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı