Xiaomi Mi Stick ne işe yarar?

Yucuklu Yumurta

Centipat
Makaleler
17
Yer
Prizren
Xiaomi Mi Stick alsam, televizyondan Flash Player'lı sitelere girip video açabilir miyim? Bilgisayardan bir siteye girip o siteden video izlediğim gibi veya aynı şekilde telefondan yaptığım gibi izleyebilir miyim? Akıllı olmayan bir LED TV'de kullanmayı düşünüyorum.

Shinyapo74

Picopat
Yer
Turkeı
Xiaomi Mi Stick alsam, televizyondan Flash Player'lı sitelere girip video açabilir miyim? Bilgisayardan bir siteye girip o siteden video izlediğim gibi veya aynı şekilde telefondan yaptığım gibi izleyebilir miyim? Akıllı olmayan bir LED TV'de kullanmayı düşünüyorum.
TV'yi telefona çeviriyor izlenir.

Ellie Williams

Gigapat
Makaleler
14
Filmleri eskiden Mi Stick'te izliyordum. Şu an Series X kullanıyorum film izlerken. Aradaki fark dağlar kadar. Series X jet gibi film, maç falan izlerken.
Bi' zahmet, el kadar cihazdan Series X performansı beklemeyin. Çoğu ucuz yollu Android TV de aşağı yukarı o hızlarda çalışıyor zaten.

PhemiusTR

Hectopat
Bir üst modeli var bende onun. Bunlar zaten bir chromecast. Yani TV üzerinden Android deneyimi veriyor. Şimdi ben çok uğraşlı bir süreç ile bu uygulamaya Chrome tarayıcı falan kurup, fare ve klavye ile yönetebiliyorum. Ama genel manada istediğinizi verebilir. Siz kullanım, inceleme, kurulum gibi videolarına bakın bence.

Yukarı