Xiaomi Mi Stick nedir?

@Mexy1864 Googlelamak bu kadar zor olmamalı. Google yazsanız zaten hangisinin yeni olduğu görünüyor. Ürünler de hemen hemen eş değer ürünler zaten. Hangi cihaz brick oldu acaba onu da merak ettim.
Hocam, fırından çıkmış mis gibi fanboyluk kokuları çok geldi. Mi TV Stick, daha eski. Google Chromecast 4K, sizin fanboyluk kokuları gibi fırından yeni çıktı. Videolar genellikle yeni ürün çıkınca daha da artıyor. Bunu göze alarak 2019 ve 2020 yıllarındaki videoları filtreledim. Google Chromecast 4K, 2020 yılında çıksa bile son aylarında çıkıyor ama Mi TV Stick emektarımızı 2019-2020-2021-2022... hepsinde görüyoruz.
Ekran görüntüsü 2023-04-22 210057.png
Ekran görüntüsü 2023-04-22 210134.png

Brick olma meselesi ise;
Mi TV Stick "bricked" ile ilgili internet içerikleri
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
MDZ-22-AB / Mi Box S Maceram. Brick olmuş Cihazı Yeniden Çalıştırma. (Mi TV Stick ile aynı. --bkz. aynı dışkının laciverti--)
(BRICKED) Xiaomi Mibox 2S (MDZ-09-AA) (Yukarıdaki tarifeyi yeniden uyguluyorum.)
Google Chromecast 4K "bricked" ile ilgili internet içerikleri
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
How do I fix my bricked Google Chromecast?

Brick olsa bile Google desteğine yazılınca destek sağlanıyor. Mi TV Stick desteği veren bir forum sitesi var mı peki?

Ayrıca Mi TV Stick'in Android sürümü Android 9.0, Google Chromecast ise Android 10, hatta 11 alacak diyorlar yabancı makalelerde. (Will Google Chromecast get Android 11?)

Eş değer ürünler, bu konuda size katılıyorum. İkisinin de amacı aynı. Fakat tercih edilecek olan Çin malı olmayan Google Chromecast 4K'dır. Bu arada söylemeyi unuttum, sesli komut da sıkıntılı.

Hocam, fırından çıkmış mis gibi fanboyluk kokuları çok geldi. Mi TV Stick, daha eski. Google Chromecast 4K, sizin fanboyluk kokuları gibi fırından yeni çıktı. Videolar genellikle yeni ürün çıkınca daha da artıyor. Bunu göze alarak 2019 ve 2020 yıllarındaki videoları filtreledim. Google Chromecast 4K, 2020 yılında çıksa bile son aylarında çıkıyor ama Mi TV Stick emektarımızı 2019-2020-2021-2022... hepsinde görüyoruz.Eki Görüntüle 1750872Eki Görüntüle 1750873

Brick olma meselesi ise;
Mi TV Stick "bricked" ile ilgili internet içerikleri
MDZ-22-AB / Mi Box S Maceram. Brick olmuş Cihazı Yeniden Çalıştırma. (Mi TV Stick ile aynı. --bkz. aynı dışkının laciverti--)
(BRICKED) Xiaomi Mibox 2S (MDZ-09-AA) (Yukarıdaki tarifeyi yeniden uyguluyorum.)
Google Chromecast 4K "bricked" ile ilgili internet içerikleri
How do I fix my bricked Google Chromecast?

Brick olsa bile Google desteğine yazılınca destek sağlanıyor. Mi TV Stick desteği veren bir forum sitesi var mı peki?

Ayrıca Mi TV Stick'in Android sürümü Android 9.0, Google Chromecast ise Android 10, hatta 11 alacak diyorlar yabancı makalelerde. (Will Google Chromecast get Android 11?)

Eş değer ürünler, bu konuda size katılıyorum. İkisinin de amacı aynı. Fakat tercih edilecek olan Çin malı olmayan Google Chromecast 4K'dır. Bu arada söylemeyi unuttum, sesli komut da sıkıntılı.
Mi Stick 4K'dan bahsediyordum. O dediğin durumlarla insanlar çok nadir karşılaşıyor ve elektrik kesilmesi gibi durumlarda görülüyor. İki marka da herhangi bir sempati beslemiyorum, daha ucuz fiyata Mı TV Stick 4k biraz daha yüksek performans verdiği için onu öneriyorum. Neden saldırdığınızı anlayabilmiş değilim. Mi Stick 4k 2021 çıkışlı iken Google TV 2020 çıkışlıdır ve hemen hemen aynı performansı sunan cihazlardır. Ayrıca Mi Stick 4k'da Android 11 var fakat bunun çok da bir önemi yok çünkü 9 olan cihaz bile aynı işi yapıyor. Kendim de uzun süredir evimde Mi Box S ve Mi Stick 1080P kullanıyorum ve memnunum.

Mi Stick 4K'dan bahsediyordum. O dediğin durumlarla insanlar çok nadir karşılaşıyor ve elektrik kesilmesi gibi durumlarda görülüyor. İki marka da herhangi bir sempati beslemiyorum, daha ucuz fiyata Mı TV Stick 4k biraz daha yüksek performans verdiği için onu öneriyorum. Neden saldırdığınızı anlayabilmiş değilim. Mi Stick 4k 2021 çıkışlı iken Google TV 2020 çıkışlıdır ve hemen hemen aynı performansı sunan cihazlardır. Ayrıca Mi Stick 4k'da Android 11 var fakat bunun çok da bir önemi yok çünkü 9 olan cihaz bile aynı işi yapıyor. Kendim de uzun süredir evimde Mi Box S ve Mi Stick 1080P kullanıyorum ve memnunum.
Google TV'den bahsetmiyoruz. 🤦‍♂️
Google Chromecast 4K'dan bahsediyoruz.

Geri
Yukarı