Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 alınır mı?

Quikied

Hectopat
Daha fazla  
Başlıktaki gibi müzik dinlemek için kulaklığa ihtiyacım var. Asıl mevzu ses kalitesi olduğu için kablolu olsa da olur ama Bluetooth tercihim bu olmazsa öneri alabilirim. Bütçem bu civarlarda.

Başlıktaki gibi müzik dinlemek için kulaklığa ihtiyacım var. Asıl mevzu ses kalitesi olduğu için kablolu olsa da olur ama Bluetooth tercihim bu olmazsa öneri alabilirim. Bütçem bu civarlarda.

Ben kullanıyorum 250 TL'ye almıştım zamanında ses kalitesi gayet güzel ve emin değilim ama galiba su geçirmez suya düşürdüm ve hala sağlam.

Neredeyse 1 yıldır kullanıyorum çok memnunum gerek ses seviyesi gerek bass seviyesi kendini hissettiyor. En önem verdiğim dışarıya ses vermesiydi onu da sesi Full açmazsam dışarıya ses vermiyor. Tavsiye ederim bu kulaklığı.

Trendyol pişmanlıktır hocam hatalı ürünlere genelde yardım etmiyorlar elinde patlıyor ben klavyemi Trendyol'dan satıcısına bakıp kendi sitesinden aldım.
Hocam benim başıma öyle olaylar gelmedi şükür buradan almayı planlıyorum sıkıntı çıkarda iade ederim. Bilgisayara bağlaya bilir miyim kulaklığı?

2 yıl önce 140Tl’ye satın aldığım kulaklığım. Malzeme kalitesi vasattır, ses kaliteside ortalamadır. Ne çok iyi bir sesi vardır nede çok kötü. Eğer ana amaç ses kalitesi ise aynı fiyattaki kablolu kulaklıklar daha kaliteli ses verir. Ve evet, kutusunun kapağı çok narindir. Benim kapak kırıldı 2 yıllık süreçte. Bu şekilde kullanıyodum ki kutuyu kaybettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı