Xiaomi Mi TV stick 4K kapanmıyor

OttoSlayer

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba ürünü sorunsuz kullanıyorum ama işim olmadığı zaman kapatmak istiyorum ama kapatamıyorum kumandadan kapatma tuşuna basınca sadece televizyonu kapatıyor ama kendisi arkada çalışıyor. Sistemi tam kapatmanın bir yolu var mı yoksa bu böyle mi tasarlanmış sürekli çalışması sorun olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben yaklaşık 2 sene önce aldım ve dediğiniz gibi arkada çalışıyor, daha doğrusu uyku modunda gibi diyebiliriz. Şu ana kadar bir problem olmadı, kumandadan sadece yeniden başlatılıyor.

Merhaba ürünü sorunsuz kullanıyorum ama işim olmadığı zaman kapatmak istiyorum ama kapatamıyorum kumandadan kapatma tuşuna basınca sadece televizyonu kapatıyor ama kendisi arkada çalışıyor. Sistemi tam kapatmanın bir yolu var mı yoksa bu böyle mi tasarlanmış sürekli çalışması sorun olur mu?
Bu şekilde çalışmaya ayarlanmış, zaten kullanmadığınız zaman kendini yormuyor ısınmıyor. Kafanıza takmanıza gerek yok. Eğer kafam rahat etmiyor diyorsanız eski usül komple fişi çekebilirsiniz 🙈

Kumandada kapatma tuşuna basılı tut ekranın sol veya sağ tarafında kapat seçeneği yazar aynı telefonlardaki mantık gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Google asistan tuşuna basın, mi kapat veya cihazı kapat komutunu verin kapanır. Veya HDMI cec ile mi ile eşletirin iki cec açık olsun.

Kumandada kapatma tuşuna basılı tut ekranın sol veya sağ tarafında kapat seçeneği yazar aynı telefonlardaki mantık gibi.

Yeniden başlat çıkıyor, kapatmak için sesli komut veya Ayarlar/Uzaktan kumandalar aksesuarlar/baştakı uzaktan kumanda kurulum tuşlarıtıklayın ve sıfırlayın. Bu şekildede mi kumanda ile TV kumandanızın eşleşme ayarlarını sıfırladığınızda kumanda, Mi Stick 4K açıp kapatıyor ve o ses sorunuda artık ortandan kalkıyor Ses kontrolü size geçiyor Mi Stick'ten açıyorsunuz sesi.

Son düzenleme:
Google asistan tuşuna basıp " power off " derseniz kapatıyor kendini. Bazı yerlerde exit deyince de geri çıkıyor. Denediklerim bunlar. :)
Ulusal kanal apk arıyorum varsa yardımcı olun. :)

Ulusal kanal apk yazarsanız google çıkacaktır, apkpure'den indiirebilirsiniz.
Üstteki 2 yazdığım yöntem kesin çözüm.

Aslında kapatmak basit. Cihazı adaptöre bağlı USB girişini TV arkasındaki yere takın. TV kapadığınzıda, Xiaomi stick 4K komple kapanır. TV açtığınzıda yeniden kendini başlatır.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı