Xiaomi Mi TV Stick Bluetooth klavyeyi görmüyor

legrottaglie

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Mi TV stickte kullanmak üzere Bluetooth mini klavye aldım. Paleon marka. (A101 de satılan Piranha ile aynı özelliklere sahip)
USB alıcısı sayesinde laptopa bağladım, sorun yok.

Fakat bildiğniz gibi Mi TV stick'e USB girişi olmadığı için Bluetooth aracılığıya yeni aksesuar ekleden eşleştirmeye çalıştım.
Klavye açıkken Mi TV Stick bir türlü görmüyor klavyeyi.
Acaba ekstra bir işlem mi yapmak gerekiyor klavyenin Bluetooth özelliğini açmak için? Kutudan çıkan kılavuzda bir şey bulamadım.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• mini klavye.jpg
    mini klavye.jpg
    31,1 KB · Görüntüleme: 135
Son düzenleyen: Moderatör:
Bluetooth logosu olan bir tuş olacaktır klavyenin üzerinde yada arkasında. Ona basılı tutarsanız eşleşme için görülebilir olacaktır. (ürünü bilmiyorum ama bluetooth cihazların çoğu o şekilde oluyor.)

Merhaba cevap için teşekkürler. Klavye resmini üstte ekledim. Maalesef tuşlarda Bluetooth logosu yok. Sadece en altta Wireless simgesini işaret eder mavi bir tuş var ona basıp denemiştim olmamıştı. Ürün bilgisine telefonlarınıza da bağlanabilir dendiğine göre bluetooht özelliği olmalı diye düşünüyorum. Fakat bulamadım bir türlü. İlginize teşekkürler.

Satıcıyla görüştüm maalesef usb aparatla çalışıyormuş.

Acaba çoklayıcı ile usb aparatını taksam kullanabilr miyim? Tabi uygun çoklayıcı var mıdır ona bakmak lazım sanırım.

Teşekkürler.

Satıcıyla görüştüm maalesef usb aparatla çalışıyormuş.

Acaba çoklayıcı ile usb aparatını taksam kullanabilr miyim? Tabi uygun çoklayıcı var mıdır ona bakmak lazım sanırım.

Teşekkürler.
Usb bluetooth cihazlarından bahsediyorsunuz sanırım. Onlar bluetooth olmayan bilgisayarlarda çalışır. Klavyenizi bluetooth yapmazlar. Malesef...

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı