Xiaomi Mi TV Stick ile film izlenir mi?

mizzy

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem MSI RX 6800 Gaming Z Trio 16GB | Ryzen 5 7600 | 16 GB 5600 MHz DDR5 Ram | Monitör Dell S2721DGFA 27" 2K 165hz IPS | Klavye Theory TH80 Pro |
Arkadaşlar merhaba. Evimde akıllı olmayan HDMI girişli bir televizyon var. Bu televizyona Xiaomi Mi TV stick veya TV Box almak istiyorum, oyun falan oynamayacağım. Tek yapacağım YouTube, Netflix ve internetten film, dizi seyretmek. Bunları yapabilir miyim? Google'dan film açıp izleyebilir miyim?
USB ile Wireless klavye, mouse takabilir miyim?

Dostum Mi Stick aldım bugün Google tarayıcıyı bulamıyorum ana sayfa da Google ile arıyorum ama YouTube'den arıyor Play Store üzerinden puffin diye bir uygulama indirdim film izlenmiyor çok yavaş 75 Mbps download alıyorum 480p açmıyor bir yol göstersen.
Yeni bir konu açarsan daha iyi yardımcı olabilirler :)

Dostum Mi Stick aldım bugün Google tarayıcıyı bulamıyorum ana sayfa da Google ile arıyorum ama YouTube'den arıyor Play Store üzerinden puffin diye bir uygulama indirdim film izlenmiyor çok yavaş 75 Mbps download alıyorum 480p açmıyor bir yol göstersen.
Puffin kendiliğinden VPN li olduğu içindir. O bir süre sonra para istiyor sizden. Aptoide TV uygulamasını APK olarak indirip ordan ücretsiz tarayıcı bulmanız lazım. Detaylı olarak anlatırım isterseniz.

Puffin kullanılabilir ama film zaten öyle bir cihazda YouTube, Netflix,Prime Videos dışında izlenemez ki, zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı