Xiaomi Mi vs. POCO vs. Redmi

Neye göre söylüyorsunuz hocam F/P markalar hepsi de?

POCO, Redmi'den aldığı cihaza "MIUI for POCO" adlı "Adı Değiştirilmiş MIUI" yazılımını yüklemek ve Redmi yerine POCO logosunu basmak dışında hiçbir şey yapmıyor. Mi serisi ise bi' tık daha kaliteli. Ancak dediğim gibi hepsinin yazılımı çöp olduğundan, bu markayı tercih etmek tamamen "Para İsrafı" olur.

POCO, Redmi'den aldığı cihaza "MIUI for POCO" adlı "Adı Değiştirilmiş MIUI" yazılımını yüklemek ve Redmi yerine POCO logosunu basmak dışında hiçbir şey yapmıyor. Mi serisi ise bi' tık daha kaliteli. Ancak dediğim gibi hepsinin yazılımı çöp olduğundan, bu markayı tercih etmek tamamen "Para İsrafı" olur.
Hocam dediğim gibi genelde f/p telefonlar.O fiyatlara f/p olarak bi bunlar var bir de Realme.

Ben F/P olduğunu düşünmüyorum. Aynı fiyat bandında Samsung'un da çok başarılı cihazları var. Realme ise BBK grubu ile aynı cihazları üretip; Realme logosunu basıyor. Xiaomi mantığı ;).
Bbk grubu ?

O fiyatda Samsung alın dediğim gibi ben Apple ve Samsung'dan başka telefon tanımam. Bir de rahmetli Sony artık yok.
Ya tabii ama bilmiyorum.Nedense bende oldum olası Samsung telefonlara karşı bi önyargı mı desem bir şey var.Sevmiyorum nedense.Neyse yani.Sonuç olarak şöyle cevap verelim üçü arasından Xiaomi daha iyidir.

Aslında ilk başta Mi serisi en güçlü telefonlar içinken Poco serisi de oyuncular içindi. Redmi ise daha düşük bütçede F/P ürün üretmek içindi. Fakat şimdi Redmi ile Poco aslında tıpatıp aynı cihazları sattıklarından aralarında bir fark kalmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı