Xiaomi Mi Wi-Fi AC1200 farklı cihazlarda düşük hız veriyor

PentaRavi

Hectopat
Daha fazla  
Xiaomi Mi Wi-Fi AC1200 router 4A giga ürününü dün satın aldım, kurulumunu yaptım, kablolu şekilde 2 farklı bilgisayara bağladığımda birinde 100 Mbps hız diğerinde ise 30 Mbps hız alıyorum. Reset attım fakat sorunum çözülmedi, 30 Mbps aldığım ürüne kabloyu direkt taktığımda 100Mbps alabiliyorum fakat router aracılığıyla en fazla 30Mbps alabiliyorum. Sadece o bilgisayara özel bu durumu nasıl çözerim?

O kabloda sorun olmasın ? 100 Mbps aldığın PC'ye 30 Mbps aldığın PC'ye taktığın kabloyu tak. Ne kadar hız alıyorsun bak.
iki türlüde denedim hatta cihazı kullanmadan direkt masaüstü bilgisayara bağladım 30 mbps aldığım 100 mbps ye çıktı düzeldi , cihaz da problem var sıfırladım,güncelledim değişmedi , cihaz leptopa 100 mbps hız veriyor fakat masaüstü bilgisayara 20-30 dan yukarısını vermiyor.

iki türlüde denedim hatta cihazı kullanmadan direkt masaüstü bilgisayara bağladım 30 mbps aldığım 100 mbps ye çıktı düzeldi , cihaz da problem var sıfırladım,güncelledim değişmedi , cihaz leptopa 100 mbps hız veriyor fakat masaüstü bilgisayara 20-30 dan yukarısını vermiyor.
İade edebiliyorsan et.

İade edebiliyorsan et.
Problemi çözdüm , ürünü modem gibi kullanmaya çalışıyormuş galiba , mod ayarlarından kablolu wifi tekrarlayıcı moduna getirdim , problem düzeldi normal hızlarda alıyorum wifi de çalışıyor fakat birkaç özellikten mahrum bırakıyor cihaz bu yanı kötüymüş.

Yeni konular

Geri
Yukarı