Xiaomi MI10t PUBG Mobile mikrofon sorunu

Can_T

Hectopat
Gençler PUBG oynamak için MI10T aldım fakat oyunun sesi veya müziği açık olduğu zaman sesim arkadaşlarıma sanki su altından konuşuyormuş gibi geliyormuş. Sesi kapatınca normal geliyormuş. Telefonda mikrofon ile hoparlör yan yana o yüzden yankı mı yapiyor diye düşünüyorum. Fikri olan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun pubg'de değil mikrofonda olabilir. Ses kaydedicisinde sesinizi kaydedip dinleyin. Ufak ihtimal arkadaşlarının hoporlörü kötüdür. Sorun sadece pubg'de ise tencent game gmail atın veya, oyun açılırken sağ üstten müşteri hizmetlerini arayın. Güncelleme ile çözerler.

Dandik bir oyunda görülen dandik bir hatadan dolayı da 'bu yüzden iPhone' demezsiniz hocam ya. :D

Hocam yazılım konusunda üstlerine yok ama. Dandik oyunda bile ses sorunu olabiliyor Android'de. Çoğu profesyonel oyıncu iPhone kullanıyor. Stabil FPS verdiği için. iPhone fanı değilim hatta MI10t almayı istiyorum. Ama Android bu yaşanabiliyor bazen.

Hocam yazılım konusunda üstlerine yok ama. Dandik oyunda bile ses sorunu olabiliyor Android'de. Çoğu profesyonel oyıncu iPhone kullanıyor. Stabil FPS verdiği için. iPhone fanı değilim hatta MI10t almayı istiyorum. Ama Android bu yaşanabiliyor bazen.
İşte objektif bir tüketici :).

Sorun pubg'de değil mikrofonda olabilir. Ses kaydedicisinde sesinizi kaydedip dinleyin. Ufak ihtimal arkadaşlarının hoporlörü kötüdür. Sorun sadece pubg'de ise tencent game gmail atın veya, oyun açılırken sağ üstten müşteri hizmetlerini arayın. Güncelleme ile çözerler.
Sesimi kayıt ettim gayet kaliteli bir sıkıntı göremedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı