Xiaomi MI11t Fastboot modunda kaldı

Miaker47

Hectopat
Daha fazla  
Xiaomi MI11t Fastboot modunda kalıyor cıkamıyoruz. Ne yapmalıyız? Acıl yardım edın telefonu kullanamıyorum. Bootloader'ı acamıyorum. Telefonda ROM yuklu olmadıgı ıcın Fastboot moduna gırebılıyorum sadece. PC'den fasstboot devices yazınca gozukuyor. Arka kapagın acılmasına gerek yok sanırım arastırdıgım kadarıyla. Acıl yardımcı olursanız sevınırom!

Xiaomi MI11t Fastboot modunda kalıyor cıkamıyoruz. Ne yapmalıyız? Acıl yardım edın telefonu kullanamıyorum. Bootloader'ı acamıyorum. Telefonda ROM yuklu olmadıgı ıcın Fastboot moduna gırebılıyorum sadece. PC'den fasstboot devices yazınca gozukuyor. Arka kapagın acılmasına gerek yok sanırım arastırdıgım kadarıyla. Acıl yardımcı olursanız sevınırom!
Ne yaptın?

Buradan Mi Flash Tool'u indirin. Cihazınız yurtdışı mı ?
Buradan da telefonunuzun yazılımını indirin.

Amerikayı baştan keşfetmeye gerek yok. Birdaha buraya aynı şeyleri yazma gereği duymuyorum.
Linkini bıraktığım siteden yönergeleri takip edin.

Buradan Mi Flash Tool'u indirin. Cihazınız yurt dışı mı?
Buradan da telefonunuzun yazılımını indirin.

Bootloader kapalı nasıl ROM atacak pardon?

Yanlış bilgi
Bootloader kapalı nasıl ROM atacak pardon?

Bootloader açık olmasına gerek yok zaten. TWRP yöntemi gibi recovery ROM yüklemiyoruz burada. Fastboot ROM yüklüyoruz.
Linkini verdiğim sitede açık olmalıdır yazıyor fakat bu yöntemle kapalı cihazıma da stock ROM attığım oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lütfen yanlış yönlendirme yapmayın! Bootloader kapalı ROM atamazsınız. Xiaomi forumuna bir göz atın derim.

Haklısınız yanlış biliyormuşum. Bu yöntemle stock ROM yüklediğim cihazların muhtemelen bl kilidi açıktı.

Belki BROM mod ile yüklenebilir. DFT Tool benzeri "ücretli" programlar kullanmak gerekebilir. Siz kendiniz yapamazsınız. Her türlü teknik servis görmesi lazım cihazın. Teknik sevis kısmına gelirsek GSMTurkey forumun WhatsApp hattına yazabilirsiniz. Birkaç brick olmuş cihazımı piyasaya göre çok daha ucuz yetkili hesap ücretleriyle açmışlardı.

Son düzenleme:
Bl kilidini önceden hiç açtın mı yoksa hep kapalı mıydı? Eğer önceden açıp daha sonra kitlediysen Mi Unlock ile açmayı dene. Hep kapalıysa da altta verdiğim MTK Bypass'ı bir dene belki bootloaderı açabilirsin. Bununla da açamazsan ücretli destek alman lazım.
Mi Unlock
MTK Bypass

Bl kilidini önceden hiç açtın mı yoksa hep kapalı mıydı? Eğer önceden açıp daha sonra kitlediysen MI Unlock ile açmayı dene. Hep kapalıysa da altta verdiğim MTK Bypass'ı bir dene belki Bootloader'ı açabilirsin. Bununla da açamazsan ücretli destek alman lazım.
Mi Unlock
MTK Bypass

Hocam yazi yazma banim vardi telefoncuya götüreceğim herkese teşekkür ederim yardimci olmaya calistigi icin.

Yeni konular

Geri
Yukarı