Xiaomi Mi4 Alınır mı?

HalilBey

Hectopat
Daha fazla  
Xiaomi'nin Mi4 16 GB modelini birkaç aydır takip ediyordum Hepsiburada'da 1000 lira gibi fiyata satılmaktaydı. Bugün bir baktım ki 800 liraya kadar inmiş. Malum tatil geldi bol bol fotoğraf çekeceğiz telefonu tavsiye eder misiniz ?
Öz çekim performansı iyi midir ?

NOT: Telefonun tüm inceleme videolarına baktım sizin önerilerinizi almak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xiaomi'nin Mi4 16 GB modelini birkaç aydır takip ediyordum Hepsiburada'da 1000 lira gibi fiyata satılmaktaydı. Bugün bir baktım ki 800 liraya kadar inmiş. Malum tatil geldi bol bol fotoğraf çekeceğiz telefonu tavsiye eder misiniz ?
Öz çekim performansı iyi midir ?

NOT: Telefonun tüm inceleme videolarına baktım sizin önerilerinizi almak istiyorum.
Kullanıcı yorumlarını okudum telefonu çok fazla beğeniyorlar kullananlar. Hatta yeni çıkan model olan Mİ5 geçmekte tereddüt ediyorlar Mi4' ü çok sevdikleri için. Kamerasını da beğeniyor kullananlar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı