Xiaomi Mi5 Alınır mı? 1500 TL Telefon Tavsiyesi

esscer4

Hectopat
1500 TL'ye Xiaomi Mi5 almayı düşünüyorum. Tabii ki garantisi olmayacak yurtdışı cihaz olduğu için, sizce değer mi? O özelliklerde o fiyata başka telefon bulmak zor diye düşünüyorum. Başka öneriniz var mıdır?

Xiaomi çok iyi telefondur. Çoğu yeni telefonlarla kafa kafaya çarpışıyor. Garanti konusuna gelirsek 5-6 yıldır telefon kullanıyorum ve 1 kez dahi garantiye yollamadım. Temiz kullanırsanız ihtiyacınız kalmıyor.

Bence alınabilecek bir cihaz. Xperia Z2 falan demişler kesinlikle saçmalık. Bu cihaz Galaxy S7 ayarında bir cihaz. Z2 ile karşılaştılamaz.

Mi5 şahane. Ama hangi versiyonu belirtilmemis.64 ve 128 GB ise piyasanın en iyilerinden. Resmi 2 ve redmi note2 kullandım ,onlar bile bu kadar iyiyse mi5 Hayda Hayda güzeldir

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Garantisi olmaması beni düşündüren tek konu şuan da. Onun dışında cihazı inceleme fırsatım oldu gayet güzel. Birde aldığımız zaman rom işleriyle falan uğraşmak gerekiyor sanırım :)

Bence alınabilecek bir cihaz. Xperia Z2 falan demişler kesinlikle saçmalık. Bu cihaz Galaxy S7 ayarında bir cihaz. Z2 ile karşılaştılamaz.
Sen o zaman git S7 al.Sonrada touchwiz arayüzü kasıyo diye ağlama.

Garantisi olmaması beni düşündüren tek konu şuan da. Onun dışında cihazı inceleme fırsatım oldu gayet güzel. Birde aldığımız zaman rom işleriyle falan uğraşmak gerekiyor sanırım :)
Kardeş bende sony xperia z c6603 var daha ne rootladım,Nede rom attım.16 temmuzda telefon 2. senesine girdi.Ne kasma var.Ne takılma .

Biraz devrik bir cümle oldu kusura bakmayın.

Sen o zaman git S7 al.Sonrada touchwiz arayüzü kasıyo diye ağlama.

Kardeş bende sony xperia z c6603 var daha ne rootladım,Nede rom attım.16 temmuzda telefon 2. senesine girdi.Ne kasma var.Ne takılma .

Biraz devrik bir cümle oldu kusura bakmayın.
Anonim adlı kullanıcıdan özür dilemek istiyorum ağlama felan yazdım kusura bakma kardeşim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı