Xiaomi MIUI v12.0.3.0.QJTRXM güncellemesi kurulmalı mı?

zeynelakintamer

Picopat
Arkadaşlar Xiaomi Redmi Note 9 Pro telefonu 4-5 gün önce aldım ve şu anki sürüm "MIUI global 12.0.2 kararlı". Yeni güncellemeyi indirirsem internette gördüğüm kadarıyla şarj konusunda bayağı sıkıntı oluyormuş. İndirmeli miyim?

MehmetE.

Centipat
Makaleler
2
Yer
Mersin
Redmi Note 9 Proyu bilmem ama Redmi note 8 cep telefonum kendini gece güncellemiş. Bir sorun yaşamıyorum. Bir değişiklik olmadı benim yönümde.

Mehmet A

Centipat
Yer
Trabzon
Ben batarya konusunda bir sorun yaşamadım Note 8 ile. Eğer full oyun odaklı değilsen güncelleyebilirsin. Ben ara sıra oyun oynuyorum bir sorun yaşamadım. Takılma felan da yok yani.

KS
zeynelakintamer

zeynelakintamer

Picopat
Bu güncelleme olduğuna emin misiniz? ROM'unuz farklı olabilir ve ben sıkıntı yaşamak istemiyorum.

Mehmet A

Centipat
Yer
Trabzon
Global oluyor galiba. Ya telefona gelen güncellemeyi yapıyorum işte. Ne geldiyse onu yaptım.

KS
zeynelakintamer

zeynelakintamer

Picopat
Anlıyorum fakat benim modelimle aynı olmayan biri söyleyince içim tam da soğumuyor.
Bilen arkadaşlar güncellemeyi yapıp yapmamam gerektiğini söylerse sevinirim.
Hocam sizin tercihiniz ama güncellerseniz 5020MAH bataryanızın ömrü kısalır.

Nasıl yani hocam? Ne kadar kısalabilir? Şarj kullanım ve dolum sürelerine etki eder mi? Ve bu güncellemeyi bizzat siz kullandınız mı?
Redmi Note 9 Pro'yu bilmem ama Redmi Note 8 cep telefonum kendini gece güncellemiş. Bir sorun yaşamıyorum. Bir değişiklik olmadı benim yönümde.

Hocam bu güncelleme mi emin misiniz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Yukarı