Xiaomi MIUI14 yükleme %0'da kalıyor

rainfpat

Decapat
Daha fazla  
Görselde olduğu gibi %0'da kalıyor. Ne kadar beklesem olmuyor. R telefonu yeniden başlattım yine ayni.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-08-22-20-45-15-172_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2023-08-22-20-45-15-172_com.android.updater.jpg
    33,8 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleyen: Moderatör:
MIUI Downloader indirin. İndirmeye çalıştığınız ROM'un OTA versiyonu olup olmadığına bakın eğer varsa OTA olarak indirin. Sonra MIUI surumu yerine gelin sağ üstte 3 nokta olucak tıklayın, "Paket seç" gibi bir seçenek olması lazım ona tıklayın indirdiğiniz OTA paketini seçin.

Bunları denemeden önce uygulamaları yönet ayarından güncelleyici uygulamasının verilerini temizleyip tekrar güncellemeyi deneyebilirsiniz.

@ahmetqaz hocam anlamadığınız bir yer mi var? Yardımcı olayım.

MIUI Downloader indirin. İndirmeye çalıştığınız ROM'un OTA versiyonu olup olmadığına bakın eğer varsa OTA olarak indirin. Sonra MIUI surumu yerine gelin sağ üstte 3 nokta olucak tıklayın, "Paket seç" gibi bir seçenek olması lazım ona tıklayın indirdiğiniz OTA paketini seçin.

Bunları denemeden önce uygulamaları yönet ayarından güncelleyici uygulamasının verilerini temizleyip tekrar güncellemeyi deneyebilirsiniz.

Guncelleyici uygulamanin adı ne diye geçer hocam

Tamam hocam buldum ismini

MIUI downloader indirin. İndirmeye çalıştığınız ROM'un ota versiyonu olup olmadığına bakın eğer varsa ota olarak indirin. Sonra MIUI surumu yerine gelin sağ üstte 3 nokta olacak tıklayın, "paket seç" gibi bir seçenek olması lazım ona tıklayın indirdiğiniz ota paketini seçin.

Yok bu işlerle hiç ilgilenmem ROM ota falan o yüzden biraz şaşırdım.

MIUI Downloader indirin. İndirmeye çalıştığınız ROM'un OTA versiyonu olup olmadığına bakın eğer varsa OTA olarak indirin. Sonra MIUI surumu yerine gelin sağ üstte 3 nokta olacak tıklayın, "Paket seç" gibi bir seçenek olması lazım ona tıklayın indirdiğiniz OTA paketini seçin.

Hocam ilk başta bilgiler toplanıyor da %0 da kalıyor daha sonra arka plana alıp tekrardan giriyorum indiriliyora geçiyor bir anda %0 oluyor o da öyle kalıyor yardım ederseniz çok sevinirim

Hocam ilk başta bilgiler toplanıyor da %0 da kalıyor daha sonra arka plana alıp tekrardan giriyorum indiriliyora geçiyor bir anda %0 oluyor o da öyle kalıyor yardım ederseniz çok sevinirim
İlginç. Verileri temizlediniz mi? Bir de cihazınız kaçak mı?

Dediğim gibi OTA olarak indirip kurun. Merak etmeyin OTA'da ROM'un hepsini indirmiyorsunuz 500MB gibi bir boyutta olması lazım.

Dediğim gibi OTA olarak indirip kurun. Merak etmeyin OTA'da ROM'un hepsini indirmiyorsunuz 500MB gibi bir boyutta olması lazım.
verileri temizledim hocam cihaz kacak miui 14 le geldi 13 e dustu simdi 14 e geri yükseltemiyorum galiba cin romundan 14 yüklenmis tahminimce

1692733514175.png
hocam hangisini indireyim buradan

Son düzenleme:
verileri temizledim hocam cihaz kacak miui 14 le geldi 13 e dustu simdi 14 e geri yükseltemiyorum galiba cin romundan 14 yüklenmis tahminimce

Eki Görüntüle 1913341hocam hangisini indireyim buradan
Hocam ilk attığınız ekran görüntüsündeki sürümü indirin.

Telefonunuzda Global ROM yüklü sizin atığınız görüntüdekiler TR ROM

Dediğim gibi telefonunuza MIUI Downloader indirin. Cihazınızı seçin Global stabil ROM'larda OTA gözükecektir.

Hocam ilk attığınız ekran görüntüsündeki sürümü indirin.

Telefonunuzda Global ROM yüklü sizin atığınız görüntüdekiler TR ROM

Dediğim gibi telefonunuza MIUI Downloader indirin. Cihazınızı seçin Global stabil ROM'larda OTA gözükecektir.

Hocam otayi indirdim ama dosyayı kök dizine taşıyın diye bir hata alıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı