Xiaomi MIUI14 yükleme %0'da kalıyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki gibi yapacaksınız.

Hocam sizin dediğiniz yerden otayi indirdim daha sonrasında MIUI klasörüne attım açıldı ama yüklemedi bu sefer başka bir hata verdi

TLQMIXM global mi eu mu?
Cihazınız neydi hocam sizin için bulayım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki gibi yapacaksınız.

Cihazınız neydi hocam sizin için bulayım.
Xiaomi mi12t

Dediğim gibi OTA ile güncelleyebilirsin veya bilgisayarın var ise Fastboot ile de yapabilirsin. Fastboot ile yaparsan telefon sıfırlanacaktır. Kasma donma olayını bilemiyorum aynı cihazı kullanan insanlara sormalısın. Yerinde olsam MIUI 14 geçerdim duruma göre Fastboot Rom atarak eski sürüme dönebiliyorsun zaten. Kendi kararınız.

Dediğim gibi OTA ile güncelleyebilirsin veya bilgisayarın var ise Fastboot ile de yapabilirsin. Fastboot ile yaparsan telefon sıfırlanacaktır. Kasma donma olayını bilemiyorum aynı cihazı kullanan insanlara sormalısın. Yerinde olsam MIUI 14 geçerdim duruma göre Fastboot Rom atarak eski sürüme dönebiliyorsun zaten. Kendi kararınız.
Hocam ota indirip kurdugumda rom hatası ile karşılaşıyorum atıyorum ekte
Dediğim gibi OTA ile güncelleyebilirsin veya bilgisayarın var ise Fastboot ile de yapabilirsin. Fastboot ile yaparsan telefon sıfırlanacaktır. Kasma donma olayını bilemiyorum aynı cihazı kullanan insanlara sormalısın. Yerinde olsam MIUI 14 geçerdim duruma göre Fastboot Rom atarak eski

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-08-23-07-23-26-190_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2023-08-23-07-23-26-190_com.android.updater.jpg
    37,8 KB · Görüntüleme: 17

Geri
Yukarı