Xiaomi mop 2 Pro vs Xiaomi S10+ hangi robot süpürge

Selam. Bu iki model robot süpürge arasında kaldım. S10+ yaklaşık 2000 TL daha pahalı. Hangi modeli almalıyım?
Hocam S10+ emiş gücü olarak daha iyi. 10db daha az tabiri caizse daha az kafa şişirir. Bir de mop yapısı bana daha profesyonel geldi. Bu tarz ürünleri bir kere alıp uzun süre kullandığınız için bence üst modeli almanız daha mantıklı olur. Ayriyeten S10+ daha güçlü (W olarak).

Hocam S10+ emiş gücü olarak daha iyi. 10db daha az tabiri caizse daha az kafa şişirir. Bir de mop yapısı bana daha profesyonel geldi. Bu tarz ürünleri bir kere alıp uzun süre kullandığınız için bence üst modeli almanız daha mantıklı olur. Ayriyeten S10+ daha güçlü (W olarak).
Evet hocam bir tane karşılaştırma videosu da var izledim onu. Ama karşılaştıran kişi değmez demiş yorumlarda. Bence de S10+ mopu tabii ki daha iyi dönen basınçlı ama değer mi bilemedim.

Evet hocam bir tane karşılaştırma videosu da var izledim onu. Ama karşılaştıran kişi değmez demiş yorumlarda. Bence de S10+ mopu tabii ki daha iyi dönen basınçlı ama değer mi bilemedim.
Yani hocam ben teknik açıdan iki ürünü sadece karşılaştırabilirim affınıza sığınarak çünkü kullanmadım ürünleri. Genel puanlama itibariyle de yakın ürünler. Eğer ki evinizdeki halılar çok kalın değilse 3000 Pa ile 4000 Pa arasında müthiş bir fark olmaz. Ama ben yine aynı fikirdeyim imkanınız el veriyorsa daha sessiz ve daha güçlü olan bence daha mantıklı. Tabi ki kullanım yorumlarına bakmak da önemli. Eğer ki incelemesi varsa Burak Şolt önermiş mi ona da bakabilirsiniz ☺️

Yeni konular

Geri
Yukarı