Xiaomi Mop Pro ses gelmiyor

OrackBobama

Hectopat
Xioami Vaccum Mop Pro cihazımız var ve ses hiçbir türlü gelmiyor, biraz da sesli çalışıyor. Evdekiler ben yokken kaldırıp indiriyor robotu, açıkken vs. Bu tarz durumlardan kaynaklanabilir mi, var mı daha önce yaşamış olan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Efendim zaten robotlar bir süre sonra sesi kesiyor çekiş gücünde bir sıkıntı yok ise bir şey olmaz

Aynen benimkinde de bu sorun var. Acaba çözüm bulabildiniz mi?
Bu konu hakkında sonuca ulaşabildiniz mi aynı durum iki gündür benim robotumda da oluştu.

Son düzenleme:
Aynen benimkinde de bu sorun var. Acaba çözüm bulabildiniz mi?
Bu konu hakkında sonuca ulaşabildiniz mi aynı durum iki gündür benim robotumda da oluştu.
Merhabalar fabrika ayarlarına geri döndürdüm ve düzeldi ancak birkaç gün sonrs tekrar aynı sorun meydana geldi.Siz de resetlemeyi deneyin eğer denemediyseniz işe yarayabilir.

Merhabalar fabrika ayarlarına geri döndürdüm ve düzeldi ancak birkaç gün sonrs tekrar aynı sorun meydana geldi.Siz de resetlemeyi deneyin eğer denemediyseniz işe yarayabilir.
Teşekkür ederim ama sesli yanıt olmadığı için döndüremedim denedim olmadı siz nasıl yaptınız
Tekrar aynı sorun geldi dediniz şimdi sessiz mi kullanıyorsunuz

Teşekkür ederim ama sesli yanıt olmadığı için döndüremedim denedim olmadı siz nasıl yaptınız

Tekrar aynı sorun geldi dediniz şimdi sessiz mi kullanıyorsunuz
Nasıl yaptığımı anlamadım fakat sıfırlanmıştı.Şuan sessiz kullanmaktayım garantisi var orada şansımı deneyeceğim.

Geri
Yukarı