Xiaomi neden bu kadar linç yiyor?

O sunduğu özellikleri kağıt üzerinde kalmasaydı markayı kötüleyen kalmazdı zaten. Kağıt üzerindeki donanımsal parçaları dışında övülesi ya da sevilesi bir yanı yok. iPhone ile Xiaomi karşılaştırılamaz bile. Biri Bugatti biri LED modifiyeli Tofaş.

4K video çekebilen en ucuz Xiaomi telefon ile en ucuz iPhone telefona bakın. :)

4K videosuna göre telefon seçiyoruz sanırım. Tamam siz ucuz diye Xiaomi alabilirsiniz ama buraya konu açarsınız söyleyeyim. (sorunlar ile ilgili).

4K videosuna göre telefon seçmiyoruz. Sadece küçük bir örnek verdim.

Kamera denen şeyin MP'den, telefonun RAM'den ibaret olduğunu sanan ve "iPhone alanlar akılsız ben şayomi aldım 99MP kamerası ve 100GB remi var" diyen tipler yüzünden.
Anlamiyolar işte MP önemli değil. Kullanılan sensör önemli. Bataryada ki mAH önemli değil önemli ama okadar değil. Yazılımı ağır ve stabil olmasa 5000mAh batarya olsa ne olur ? Ben Redmi Note 4'ten geçtim. Telefonda neler yaşadım neler. Anlatılmaz yaşanır şuan Realme 7 Pro var kafam rahat.

Kendi içerisinde gelen uygulamalarda bile reklam sunan tek marka Xiaomi galiba.
Xiaomi Note 9 kullanıyorum bu arada.

Reklamlar kapatılabiliyor.
Ben Redmi Note 4'ten geçtim. Telefonda neler yaşadım neler. Anlatılmaz yaşanır şu an Realme 7 Pro var kafam rahat.

Diğer yazdıklarınızda haklısınız ama bu iki cihaz karşılaştırılamaz.
Xiaomi kullanıyorum ve hayatımdaki en büyük pişmanlıklardan biri. Sürekli çöküyor, takılıyor, donuyor. Telefon kolaylık getireceğine işkence çektiriyor. Redmi 9 kullanıyorum bu arada.

O telefonda onların olması normal giriş seviye olan her telefonda bu sorunlar olur.

Reklamlar kapatılabiliyor.

Diğer yazdıklarınızda haklısınız ama bu iki cihaz karşılaştırılamaz.

O telefonda onların olması normal giriş seviye olan her telefonda bu sorunlar olur.
İki cihazi karsilastirmiyorum. Yazılımdan bahsediyorum boşuna Xiaomiyi savunmayin. Malzeme kalitesi olarak Redmi serisi çöp. Xiaominin iyi olduğu tek yer donanım başka bir sey göremiyorum.

İki cihazi karsilastirmiyorum. Yazılımdan bahsediyorum boşuna Xiaomi'yi savunmayin. Malzeme kalitesi olarak Redmi serisi çöp. Xiaomi'nin iyi olduğu tek yer donanım başka bir şey göremiyorum.

O cihaz en stabil MIUI ile geliyor. Yeni MIUI'nin sorunlu olduğunu biliyorum Redmi serisi malzeme kalitesi açısından genel olarak mi telefonlardan geride.

Geri
Yukarı