Xiaomi Note 10 Pro alınır mı?

Scarheart

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. 4000 Lira bütçem var. 4-5 yıldır Redmi Note 4 kullanıyorum. Bayağı memnun kaldım. Teklemeye başladı artık. 16 GB hafıza da yetmiyor. Samsung A52'ye içim ısınmadı. Yine Xiaomi taraftarıyım. Siz ne dersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. 4000 Lira bütçem var. 4-5 yıldır Redmi Note 4 kullanıyorum. Bayağı memnun kaldım. Teklemeye başladı artık. 16 GB hafıza da yetmiyor. Samsung A52'ye içim ısınmadı. Yine Xiaomi taraftarıyım. Siz ne dersiniz?
Hocam kendimden çok emin bir şekilde Xiaomi'nin eski günleri yok derim.
Yanlış bilmiyorsam o cihaz MIUI 8 ile geliyor.

MIUI 11 VE 12 (özellikle 12) gerçekten batırdı hocam.
A52 bir çok özelliği ile önde.

Hocam A52'nin çok daha iyi bir yazılımı, çok daha uzun bir güncelleme desteği (Android 14 ve 4 yıl güvenlik güncellemesi), daha iyi bir kamerası, daha iyi bir suya ve toza karşı koruması ve birazcık daha iyi bir ekran paneli var.

Note 10 Pro'nun artıları ise A52'nin 90 Hz ekranının aksine 120 Hz ekranı olması, 500 mAh fazla batarya ve 33W hızlı şarj desteklemesi, arka kapağının cam olması (kılıfla kullanacaksanız hiçbir anlamı yok diyebilirim. Hatta eksisi dahi var bence) ve A52'nin aksine kutudan 33W çıkması (A52'de kutudan 15W çıkıyor).

Bana soracak olursanız sadece One UI bile A52 almak için bir sebep.

Ben de sizin gibi Redmi Note 4 kullanıyordum. 32 GB olan model vardı bende. Redmi Note 4'de kasmalar donmalar yaşadınız mı ? MİUİ 11'de çok sıkıntılıydı. Samsung A52 oldukça güzel telefon. Fazla para harcamak istemezsen Realme 7 Pro var ben onu kullanıyorum. Xiaomi alma aldırtma.

Geri
Yukarı