Xiaomi Note 10 Pro alınır mı?

Bütçe
4950

RozaNigra

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba. Başlıktaki telefonu almak istiyorum daha önce hiç Xiaomi kullanmadım. Sorun yaşatır mı? Kaç yıl daha güncelleme alır? Ayrıca yurt dışından hediye olarak getirilen telefon, getiren kişi yurt dışına çıktıktan sonra SIM başına 4 ay kayıt süresi tanınır mı yoksa 3 ay içinde kapanır mı? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu modellerde IMEI gitme durumu var, ama yasa dışı yoldan atılıyor telefoncularda, sorumluluk size ait.

Biraz daha ucuza bulabilirsin aslında. Alınabilir bir ürün. Kamera, ekran ve batarya olarak memnun edecektir.

Güncelleme konusunda da Android 13'den sonra güncellemesi son güncellemesi olur diye düşünüyorum.

Bu modellerde IMEI gitme durumu var, ama yasa dışı yoldan atılıyor telefoncularda, sorumluluk size ait.

Biraz daha ucuza bulabilirsin aslında. Alınabilir bir ürün. Kamera, ekran ve batarya olarak memnun edecektir.

Güncelleme konusunda da Android 13'den sonra güncellemesi son güncellemesi olur diye düşünüyorum.

Teşekkür ederim. Güncellemeleri takip etmiyorum güncelleme ömrü ne kadar ay veya yıl olarak belirtebilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı