Custom ROM Xiaomi Note 10 Pro Android 13 için Custom ROM önerisi

Önerin için teşekkürler.
Ben Bootloader kilidini acmayı bekleyelı 1 haftadan uzun oldu ama hala acılmıyor sebebını biliyor musun?
Geliştirici seçeneklerinden "update CM recovery" seçili olmaması gerekiyor.
Bu da işe yaramazsa kilit kaldırma işlemi sırasında telefon bağlantısını %50 de kesip %95 de tekrar bağlamayı deneyebilirsiniz.
Bekleme süresi boyunca cihazınızı sürekli mobil şebeke interneti ile kullanmanız ve kilit açma işlemini de VPN kullanmayan örneğin telefonunuzun hotspot bağlantısıyla yapmanız işlemin başarısını garantiye alabilir.

Bu arada mi hesabının açılmasında kullanılan telefon numarasıyla cihazın kullanılması gerekiyor bu detayı da unutmadan ekleyelim. Mi hesabına kayıt yapılırken kullanılan telefon numarasının şuan kullandığınız numara olduğundan emin olun. Değilse eğer yeni bir mi hesabı açıp deneyiniz. Eski mi hesabıyla cihazın eşleşmesini kaldırmamız gerekecektir.

Son düzenleme:
Herkese iyi tatiller. Kısa keseceğim Android 13 için Custom ROM onerisi bekliyorum sizlerden.
Telefon: Xiaomi Redmi Note 10 Pro.
MIUI sürümü 14.
Android 13.
Fikirleriniz için şimdiden teşekkür ediyorum.

En iyi batarya ömrünü ve stabilizasyonu AOSP ROM'larda LineageOS ve project Elixir veriyor genelde. Ama daha az akıcılıktan ve az arayüz yavaşlığından bir sorun olmaz diyorsan pil ömrü ve stabilizaston olarak EU ROM'ların yanına bile yanaşamaz hiçbiri.

Geri
Yukarı