Xiaomi Note 10s vs Huawei P40 Lite

Merigold

Hectopat
Bu iki telefondan birini alacağım, sanırım en önem verdiğim konu kamera olabilir. MP olarak Note 10s daha yüksek gözüküyor fakat internet üzerinde gördüğüm kadarıyla çoğu kişi kamerasına laf söylemiş. Konu hakkında bilgili birileri hangisini tercih etmem daha iyi olur söylenebilir ise sevinirim.

Bu iki telefondan birini alacağım, sanırım en önem verdiğim konu kamera olabilir. MP olarak Note 10s daha yüksek gözüküyor fakat internet üzerinde gördüğüm kadarıyla çoğu kişi kamerasına laf söylemiş. Konu hakkında bilgili birileri hangisini tercih etmem daha iyi olur söylenebilir ise sevinirim.

Kamera olarak benzer cihazlar.
Ben olsam bana uygun olanı alırdım, P40 Lite modelinde Google servisleri yok bilginize.

@BERWAR hocam note 10s kullanıyor , cihazın kamerası hakkında yorumu o yaparsa daha iyi olur.

Eğer kamera sizin için önemliyse huawei p40 lite almanızı öneririm.

İkisi arasında kalsam kesinlikle Huawei P40 lite alırdım. Çeşitli programlarla market sıkıntısını gidermişler. Kamera konusunda yapay zeka desteği var diye biliyorum. İşlemciler arasında muazzam fark var.

1900 TL'ye anneme temiz P40 Lite sakura pembesi aldık cihaz çok hizli kamerasi gayet iyi 40W hizli şarj bayağı hızlı şarj ediyor ben öneririm gayet memnunuz. Diğer cihaz için pek bilgim yok.
Sadece Google hizmetleri yüklü gelmiyor sizin yüklemeniz lazım.

İkisi arasında kalsam kesinlikle Huawei P40 Lite alırdım. Çeşitli programlarla market sıkıntısını gider mişler. Kamera konusunda yapay zeka desteği var diye biliyorum. İşlemciler arasında muazzam fark var.

O kadar da fark yok hocam.
Normal performans ve verimlilik açısından kirin 810 biraz daha iyi.

Cevaplar için teşekkür ederim. Gördüğüm kadarıyla minik bir tıkla P40 Lite ağır basıyor diyorsunuz. Google servislerinin olmaması benim için büyük bir sorun değil, zaten bildiğim kadarıyla neredeyse bütün gerekli uygulamaları indirebiliyoruz olmadan da.

O kadar da fark yok hocam.
Normal performans ve verimlilik açısından kirin 810 biraz daha iyi.
12 ye 7 nanometre teknoloji farkı ve tekrar baktım puanları biraz farklı, haklısınız, Oyun oynayanlar için ısınma ve performans kaybı pek yaşatmaz. Pil süreleri içinde olumlu.
Yalnız 10s de de iyi özellikleri var. Stereo ses vs.

Son düzenleme:
1900 TL'ye anneme temiz P40 Lite sakura pembesi aldık cihaz çok hizli kamerasi gayet iyi 40W hizli şarj bayağı hızlı şarj ediyor ben öneririm gayet memnunuz. Diğer cihaz için pek bilgim yok.
Sadece Google hizmetleri yüklü gelmiyor sizin yüklemeniz lazım.

Bu arada 1900 TL'ye aldığınızı söylediğinizde şu anki fiyatına bakınca bir üzüldüm :D

Geri
Yukarı