Xiaomi Note 8 Pro vs Note 9S

Onda da haklı değil, en azından bende sorun çıkmadı. Çoğu kişide de sorun çıkmadı etrafımda.

Hocam internetteki en meşhur olay Note 9 serisi için bende kullanıyorum ve ciddi bir sorun.
Daha 1-2 ay önce almıştım.

Hocam internetteki en meşhur olay Note 9 serisi için bende kullanıyorum ve ciddi bir sorun.
Daha 1-2 ay önce almıştım.
Kullandığın cihazın sorunları söylediğin için teşekkür ederim. Ne söylersen söyle, anlamayacak.

Xiaomi sever falan değilim, aksine nefret ederim çoğu zaman, komiksiniz.

Kendiniz ile çelişiyorsunuz.

Yazılım ile kaynaklı falan değil, basbayağı çöp ekran koymuşlar. Beni lütfen dinleyin, Mediatek telefon almayın. Çok pişman olursunuz.
MIUI 12'nin çok kötü olmadığını söylüyordunuz geçen gün, rezalet bir yazılım. Sen başka bir MediaTek işlemci ile sorun yaşadığından dolayı başkaları da ülkemizde MediaTek Helio G95 kullanan tek cihaz olan Realme 7'de sorun yaşayacakları anlamına gelmiyor.

Merhabalar, sorum başlıktaki gibidir. Ben genel olarak Instagram'da gezen, oyun oynamayan biriyim. Fotoğraf çekmeyi seven biri olduğumdan dolayı kamerası benim için önemli. İki telefon arasında bir de RAM farkı var, günlük hayatta Instagram'da vs. gezerken RAM ne kadar etki eder? 9S'in kamerası 48 MP olmasına rağmen güzel çekiyor mu sizce?

Edit: Başlığı değiştiremiyorum fakat Realme 7 cihazı hakkında ne düşünüyorsunuz? Realme 7'nin özellik olarak neredeyse Note 8 Pro'yla eşit gibi duruyor fakat şarj özellikleri vs. çok daha iyi. Fakat korktuğum nokta Realme 7 Oppo'nun olduğu için ve Oppo pek önerilmediği için bana telefonun sıkıntı çıkarabileceğini düşünüyorum. Sizinde düşüncelerinizi bekliyorum bu konuda.

Realme 7 iyi hoştur, yazılımı iyidir, şarjı iyidir, genel olarak iyidir fakat siz fotoğraf çekmeyi seviyormuşsunuz. Realme 7 sadece kamera konusunda geride bir cihaz. Oppo sıkıntı çıkarabilir demişsiniz ama reno 4 kamera konusunda üzmez. Yine de ikisi arasından 9S derim.
@Shenzhenn hocam neden kızgın attınız?

Realme 7 iyi hoştur, yazılımı iyidir, şarjı iyidir, genel olarak iyidir fakat siz fotoğraf çekmeyi seviyormuşsunuz. Realme 7 sadece kamera konusunda geride bir cihaz. Oppo sıkıntı çıkarabilir demişsiniz ama reno 4 kamera konusunda üzmez. Yine de ikisi arasından 9S derim.
@Shenzhenn hocam neden kızgın attınız?
Realme 7 varken Xiaomi Note 9S tercih etmek pek mantıklı değil.

Haklısınız fakat konu sahibi kamerasının iyi olmasını istiyor. Ve Realme 7 diğerlerine göre daha geride bir cihaz.
Kamerası beni tatmin etti aslında, birkaç incelemesinde hoş duruyordu. 9S ile karşılaştırdığımda gördüğüm renklerin biraz soluk olmasıydı fakat gelen güncellemeler ile bu sorunlar hafiften düzeltilmiş. 9S kronik sorunları yüzünden almak istemiyorum.

Kamerası beni tatmin etti aslında, birkaç incelemesinde hoş duruyordu. 9S ile karşılaştırdığımda gördüğüm renklerin biraz soluk olmasıydı fakat gelen güncellemeler ile bu sorunlar hafiften düzeltilmiş. 9S kronik sorunları yüzünden almak istemiyorum.
Realme 7, Xiaomi Poco X3'ten bile güçlü ve daha ucuz.

Geri
Yukarı