Xiaomi Redmi Note 9S vs Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Karabomba

Hectopat
Merhabalar, şu an yeni bir telefon almayı planlıyorum üç bin civarı olması kaydıyla öneri telefonlarınızı söylemenizi umuyorum. Bunun dışında başlıkta da olduğu gibi hangi telefonun daha iyi olduğunu da sormak istiyorum. Bu ikisinden birini almak istiyorum, Note 8 Pro 9S'e göre daha iyi ama Note 8 Pro'da MediaTek helio G90t kullanılmış, MediaTek hakkında pek iyi şeyler duymadım o yüzden sizin fikrinizi merak ediyorum bu konu hakkında. Sizce güvenilir mi? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

Her MediaTek işlemci kötü değildir. Özellikle G90t ve G95 iyi işlemciler. İkisi arasından aralarında çok bir fark yok. Note 8 Pro daha eski bir model. İkisi dışında Realme 7 de iyi bir tercih olabilir.

Hocam G90t fazla ısınıyor diye biliyorum.

Merhabalar, şu an yeni bir telefon almayı planlıyorum üç bin civarı olması kaydıyla öneri telefonlarınızı söylemenizi umuyorum. Bunun dışında başlıkta da olduğu gibi hangi telefonun daha iyi olduğunu da sormak istiyorum. Bu ikisinden birini almak istiyorum, Note 8 Pro 9S'e göre daha iyi ama Note 8 Pro'da MediaTek helio G90t kullanılmış, MediaTek hakkında pek iyi şeyler duymadım o yüzden sizin fikrinizi merak ediyorum bu konu hakkında. Sizce güvenilir mi? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

Hocam bir Note 9S kullanıcısı olarak söylüyorum Realme 7 varken o modeller alınmaz.

Realme 7 varken bunları almayın derim.

Genel olarak herkes Realme 7 yi öneriyor, çok iyi her halde hiç duymamıştım önceden :D Teşekkürler önerileriniz için. O zaman Realme 7 it is ...
Arkadaşımın biriyle konuştum da o bana Poco M3 Pro 5G ye bak dedi siz ne düşünüyorsunuz. O 5G desteği var diye önerdi. Fiyatı 3.5k ortalama.
güncel

Son düzenleme:
Genel olarak herkes Realme 7'yi öneriyor, çok iyi her halde hiç duymamıştım önceden :D teşekkürler önerileriniz için. O zaman Realme 7 it is...
Arkadaşımın biriyle konuştum da o bana POCO M3 Pro 5G'ye bak dedi siz ne düşünüyorsunuz. O 5G desteği var diye önerdi. Fiyatı 3.5k ortalama.
Güncel.

Güzel cihaz ancak Realme 7 varken bence alınmaz.

5G desteği sizin için önemliyse ancak alabilirsiniz.

Tamamdır sağ olasın.

Genel olarak herkes Realme 7'yi öneriyor, çok iyi her halde hiç duymamıştım önceden :D teşekkürler önerileriniz için. O zaman Realme 7 it is...
Arkadaşımın biriyle konuştum da o bana POCO M3 Pro 5G'ye bak dedi siz ne düşünüyorsunuz. O 5G desteği var diye önerdi. Fiyatı 3.5k ortalama.
Güncel.

TR de 5G hiç yok denebilir işine yaramaz en az 2 3 yıldan önce yani.
Ayrıca POCO serisi oyun için almayacaksan kanser edebilir bayağı.

G90T rakibine göre daha fazla ısınan ve termal verimliliği daha kötü olan bir model. Note 8 Pro modelinin oyun performansı iyi, içinde sıvı soğutma var soğutma olarak kötü değil. Oyunlarda ister istemez ısıyı hissediyorsun. Normal kullanımda da rakibinden daha sıcak çalışıyor. Benim cihazda da G95 var. Normal kullanımda 38 ile 44 derece arasında çalışıyor. 42-44 arası ısıyı hissedebiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı