Xiaomi Note 8 Pro'da sürekli reklam çıkıyor

Hattınız Türk Telekom ise, özel DNS bölümüne "dns.adguard.com" girin. Değil ise;

Ağ ve bağlantı kısmından özel DNS kısmına girecek. Şahsen ben bu DNS'i modeme kurdum ve reklamlar kayboldu.

Cihazım Resmi Note 8 Pro

Virüsten ya da bir programdan değil telefondan kaynaklı. Her şeyi denedim ancak kapanmıyor, pek çok kişi Şikayetvar.com'da bundan şikayetçi olmuş. Bu konuyu açarken bile 2 kere reklam geldi.
5 yıldır kullanıyorum telefonu bir kere bile böyle bir sorunla karşılaşmadım ben. Redmi telefonlarda reklam; dosya yöneticisi, temalar gibi telefonun kendi uygulamaları içinde oluyor. Bence çok saçma para verip almışım bana telefonun kendi uygulamasında reklam gösteriyor. Yoksa durduk yere reklam çıkmıyor. Reklam virüsü girmiştir telefonunuza.

5 yıldır kullanıyorum telefonu bir kere bile böyle bir sorunla karşılaşmadım ben. Redmi telefonlarda reklam; dosya yöneticisi, temalar gibi telefonun kendi uygulamaları içinde oluyor. Bence çok saçma para verip almışım bana telefonun kendi uygulamasında reklam gösteriyor. Yoksa durduk yere reklam çıkmıyor. Reklam virüsü girmiştir telefonunuza.

Bir uygulama yüzünden olmuş. Virüs değil

Yeni konular

Geri
Yukarı