Xiaomi Note 9S modundan çıkamıyor

The Ghost Rider

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba Xiaomi Note 9S telefonunu kullanıyorum güncelleme yapmak için TWRP menüsüne girdim çıkmak için reboot kısmına girdim ve telefon açılırken fastboot modunda kaldı çıkmak için güç tuşuna basılı tutuyorum ama Redmi ekranı geldikten sonra tekrar fastboot moduna giriyor nasıl düzeltebilirim?

Fastboot ekranında kalma durumunu ben de yaşadım, sorunu da stock rom atıp (Xiaomi mi tool ile), kurup sonra tekrar TWRP ile custom rom flaşladım.
Siz şuan, hangi sürüm yüklüyse onu tekrar yükleyin. Sonrasında güncel sürümü yükleyip aynı sorun çıkarsa tekrar geri dönersiniz diğer sürüme.

Beyler şimdi ses açma ve kapama tuşuna basılı tuttum tekrar TWRP ekranına geldim güncelleme flan yapmak istemiyorum nasıl telefonu eski haline getirebilirim buradan?

Beyler şimdi ses açma ve kapama tuşuna basılı tuttum tekrar TWRP ekranına geldim güncelleme flan yapmak istemiyorum nasıl telefonu eski haline getirebilirim buradan?

Bu arada telefon yurt dışı IMEI atıldı telefona.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu arada telefon yurt dışı IMEI atıldı telefona.
Ha IMEI atıldıysa o durum nasıl bilmiyorum, yanlış yönlendirme yapmayım. Xiaomi Türkiye forumlarına bir de Telegram'daki Xiaomi gruplarına sorabilirsiniz.

Ha IMEI atıldıysa o durum nasıl bilmiyorum, yanlış yönlendirme yapmayım. Xiaomi Türkiye forumlarına bir de Telegram'daki Xiaomi gruplarına sorabilirsiniz.

TWRP ekranından nasıl çıkabilirim peki? Normal eskisi gibi kullansam da olur güncellemeye gerek yok.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı